چک کردن پنالتی شدن سایت در گوگل

 دوشنبه 15 مهر 1392

چک کردن پنالتی شدن سایت در گوگل توسط گوگل پاندا و گوگل پنگوئن برای مدیران سایت اهمیت زیادی دارد و شاید از این طریق بتوانند دلیل افت ناگهانی بازدید سایت خود را متوجه شوند.

در حالت عادی بعد از اینکه سایت شما پنالتی شود و از گوگل نمره منفی دریافت کند، در ابزار گوگل وبمستر تولز پیامی را مبنی بر اینکه سایت شما اسپم شناخته شده دریافت خواهید کرد. در پیام فوق دلیل اسپم شدن سایت شما مشخص می شود و از شما خواسته میشه که مشکل را برطرف کنید و به گوگل اطلاع دهید.

در پیامی که به گوگل ارسال میکنید باید تمام جزییات را توضیح بدید زیرا این پیام توسط یک شخص بررسی میشه و اگر مشکل سایت شما برطرف شده باشه سایت شما از اسپم لیست خارج میشه.

انواع پنالتی شدن سایت

پنالتی شدن سایت می تواند توسط الگوریتم های داخل هسته گوگل و یا از طریق الگوریتم های جانبی گوگل صورت بگیرد. الگوریتم های جانبی معمولا کل سایت را تحت تاثیر قرار می دهند و حتی ممکن است بعد از پنالتی شدن سایت ممکن است اثر منفی بر روی عوامل جانبی بگذارند، به عنوان مثال نرخ خزش سایت را کاهش دهند. در چنین حالتی گوگل برای شما پیامی را از طریق سرچ کنسول ارسال می کند و در این پیام به شما اخطار می دهد که سایت شما پنالتی شده است و باید مشکل آن را برطرف کنید. انواع الگوریتم های جانبی که باعث پنالتی شدن سایت می شوند عبارتند از:

 • الگوریتم پاندا
 • الگوریتم پنگوئن
 • الگوریتم page layout
 • الگوریتم over optimization
 • الگوریتم چک کردن استفاده صحیح از schema
 • الگوریتم های امنیتی (هک شدن سایت، کدهای مخرب و...)

الگوریتم های فوق در کنار هسته گوگل سعی می کنند سایت های فریب آمیز را شناسایی کرده و آنها را پنالتی کنند. نوع دیگری که ممکن است سایت پنالتی شود، به پنالتی شدن صفحات سایت برمیگردد، در چنین حالتی شما پیامی از گوگل دریافت نمی کنید اما صفحات شما از نتایج گوگل حذف می شوند. شناسایی این حالت کار ساده ای نیست، اما اثر خودش را صرفا بر روی صفحات سایت شما خواهد داشت و کل سایت جریمه نمی شود.

اگر سایت شما پنالتی شد، چه کار باید انجام دهیم؟

پنالتی شدن سایت به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد. در صورتی که سایت شما پنالتی شده باشد، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. دلیل پنالتی شدن صفحات سایت خود را پیدا کنید
 2. پس از یافتن مشکل، آن را به طور کامل برطرف کنید
 3. در صورتی که پیام reconsideration request دریافت کرده اید، به گوگل پیام دهید و توضیح دهید که مشکل را برطرف کرده اید
 4. مطمئن شوید که این مشکل از این پس بوجود نخواهد آمد

این نکته را در نظر بگیرید که اگر یک وب سایت بیش از یک بار پنالتی شود ممکن است هرگز نتواند خود را به حالت عادی برگرداند.

ابزارهای چک کردن پنالتی شدن سایت

در این مقاله ابزاری را به شما معرفی میکنم که طریق اون میتوانید اسپم بودن سایت خود در گوگل را چک کنید و مطمئن شوید که دلیل کاهش بازدید سایت شما و افت رتبه ای که در گوگل داشته اید به خاطر پنالتی شدن گوگل بوده یا خیر.

چک کردن پنالتی شدن در گوگل

سایر ابزارهایی که از طریق آنها می توانید پنالتی گوگل را چک کنید

از طریق لینک های زیر می توانید پنالتی شدن سایت در گوگل را چک نمایید:

سندباکس گوگل چیست

سندباکس گوگل شامل بخشی از سرورهای گوگل میشود که سایت های تازه وارد به آن منتقل می شوند، سایت هایی که در سندباکس قراردارند معمولا رتبه بالایی در نتایج پر رقابت گوگل کسب نمی کنند. زمان عادی برای خروج یک سایت از سندباکس 6 ماه است و اگر سایتی در این مدت از برندینگ مناسب برخوردار شود و یا لینکهای ورودی از سایت های معتبر داشته باشد احتمال اینکه در زمانی کوتاه تر از سندباکس خارج شود وجود خواهد داشت.

چه زمانی سایت ما از طرف گوگل پنالتی می شود؟

پنالتی شدن و اسپم شناخته شدن سایت شما از نظر گوگل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلوکینگ - اطلاعات بیشتر: کلوکینگ چیست
 • خرید لینک - اطلاعات بیشتر: گوگل پنگوئن چیست
 • تولید محتوای بی کیفیت و یا تولید محتوا بوسیله روبات های نرم افزاری

با استفاده از ابزار فوق می توانید چک کنید که سایت شما در سندباکس است یا خیر و آیا از نظر گوگل اسپم شناخته شده یا خیر.

چرا یک سایت در گوگل اسپم می شود؟

الگوریتم های گوگل به دلایل مختلفی سایت های اینترنتی را اسپم تشخیص می دهند. در گذشته روال کار گوگل به این صورت بود که به صورت صفر و یک با سایت ها برخورد میکرد و سایت های اینترنتی یا اسپم بودند و یا نبودند. اما بعد از سال 2011 روال کاری خود را تغییر داد و با منطق فازی به موضوع نگاه کرد. با منطق جدید، یک سایت می تواند اسپم باشد اما رتبه اول گوگل را نیز به خود اختصاص دهد، به این ترتیب گوگل با استفاده از الگوریتم های تکمیلی در کنار هسته خود امتیازی بین صفر و یک به سایت هایی که اسپم هستند می دهد. برخی از الگوریتم های ضد اسپم گوگل عبارتند از: گوگل پاندا ،  گوگل پنگوئن، گورخر ، Page Layout ، Over Optimization و...

هر کدام از این الگوریتم ها موارد خاص خود را بررسی میکنند. پاندا به محتوای سایت اهمیت میدهد و تکرار کلمات کلیدی در صفحه، کپی کردن محتوا و... میتوانند باعث اسپم شدن سایت شما شوند. پنگوئن لینک های اسپم را بررسی میکند، گورخر به کیفیت فروشگاه های اینترنتی میپردازد، Page Layout نحوه چیدمان محتوای صفحات و قرارداشتن بنرهای تبلیغاتی را بررسی میکند و Over Optimization به مبارزه با سایت هایی که بیش از حد به دنبال بهبود رتبه سایت خود در گوگل هستند میپردازد.

چگونه سایت خود را از پنالتی خارج کنیم؟

در مرحله اول باید بدانیم که سایت ما چرا پنالتی شده است. به همین خاطر بررسی کلیه موارد مرتبط با سایت از یک طرف و پیام های مربوط به manual action در وبمسترتولز از طرف دیگر میتواند به ما کمک زیادی در این زمینه بکند. پس از اینکه مشکل را متوجه شدیم، باید آن را برطرف کنیم. اگر پنالتی شدن ما از طریق پیام manual action قابل مشاهده بود، با پاسخ دادن به پیام فوق و توضیحات کامل برای گوگل، منتظر میمانیم تا گوگل سایت ما را از پنالتی خارج کند. اما اگر پیام مستقیم دریافت نکرده بودیم، مثلا در یک عبارت خاص از نتایج گوگل حذف شده بودیم و بررسی کردیم و متوجه شدیم که به خاطر کیفیت لینکهای ورودی این اتفاق افتاده، سپس با استفاده از ابزار disavow لینک ها را غیرفعال کردیم، باید صبر کنیم تا به شرایط عادی برگردیم.

این نکته را در نظر بگیرید که در حال حاضر به دلایل زیر میتواند شرایط پنالتی رخ بدهد:

 • اسپم شدن از طریق الگوریتم های ضد اسپم مانند پنج الگوریتمی که در بالا ذکر شد: در این حالت پیام مستقیم در برخی از شرایط دریافت نمیشود و فقط شاهد افت رتبه در کلمات کلیدی خواهیم بود، اما در شرایط حادتر پیام از طریق manual action گرفته میشود.
 • اسپم شدن به خاطر نقض قوانین گوگل: به عنوان مثال کپی کردن محتوا از سایت های دیگر و دریافت پیام مربوط به dmca که در این حالت گوگل از طریق پیام به شما اطلاع خواهد داد.
 • اسپم شدن کل سایت به دلیل مشکلات کدنویسی، محتوا و یا لینک: در این حالت در بخش manual action میتوانیم مشکل را ببینیم و آن را برطرف کنیم.

اگر تا به حال با مشکل جریمه شدن از طرف گوگل مواجه شده اید، نوع جریمه و نحوه برطرف کردن آن را در این بخش بنویسید تا دیگران نیز از آن استفاده کنند.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
محمد
 ارسال شده در : شنبه 28 دی 1398

سایتم قبلا فعال بود اما سر یک مشکلی همه صفحه هایش خطای 404 پیدا کرد و همه از ایندکس گوگل حذف شدند. حدود شش ماه سایت غیرفعال بود و بعد مجددا سایت رو فعال کردم و خطای صفحات رو هم از بین بردم. در عین حال مطالب گذاری هم انجام دادم و سایت رشد کرد و همه صفحات قبلی به ایندکس گوگل بازگشت. تو کلمه کلیدی مورد نظرم هم به صفحه 3 رسید. در طول دو ماه فعالیت مجدد سایت حدود 20 تا 30 بک لینک هم ایجاد کردم اما به صورت ناگهانی رتبه سایت در کلمه کلیدی مورد نظر از صفحه 3 رفت به صفحه 9 یعنی صفحه آخر! مطلب یکتا تولید کردم و بک لینک های با کیفیت دوفالو ایجاد کردم اما تاثیر چندانی ایجاد نشد و سایت به صفحه 7 رسید و دیگه از این جلوتر نمیره. به نظر شما مشکل چیه ممکنه سایتم در این کلمه کلیدی خاص پنالتی شده باشه؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 بهمن 1398

بک لینک گرفتن از نظر گوگل کار خلاف است! بنابراین چیزی به نام بک لینک با کیفیت نداریم، صرفا بک لینک های طبیعی میتوانند اثر مثبت در رتبه سایت بگذارند یا بک لینک هایی که گوگل آنها را طبیعی تشخیص دهد. پیشنهاد میکنم که با یک شرکت حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید و همکاری کنید (می توانید با همکارانم در سئو24 تماس بگیرید)

کامران بیگی
 ارسال شده در : دوشنبه 07 مرداد 1398

با سلام دو روزه که فقط صفحه اصلی من تو نتایج گوگل به کل نمیادش و بقیه صفحات جزء نتیجه اول هستند مشکل از چیه؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 02 شهریور 1398

ممکنه دچار مشکل de-indexing شدید، این مشکل میتواند به خاطر پنالتی شدن سایت در گوگل باشد و یا مشکل هاست داشته باشید، می توانید مجددا صفحه اصلی را برای ایندکس گوگل ارسال کنید و بررسی کنید که ایندکس می شود یا نه.

تقی نژاد
 ارسال شده در : یکشنبه 27 خرداد 1397

سلام؛ من سه چهار سال پیش روی سایت شخصی ام قالب ترنج رو از یکی از سایت های کلاهبردار خریداری کرده بودم که احتمالا آنال شده بود ولی مسلما دزدی بود چون توی ویرایشگر قالب اسم سایت دیگۀ ارائه کنندۀ قالب نوشته شده بود!نمی دونم مشکل از قالب بود یا چه، یکی از دوستانم در کانادا پیام دادند که با ورود به سایت شما بجای نمایش سایت، یک سایت پورن میاد بالا!!!از داخل هاست همه چیز را دلیت کردم برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر بین دانشجوهام.به توصیه دوستان قالبی رو از سایت معتبری تهیه کردم ولی در آن مدتی که سایت (احتمالاً) پارک می شد روی سایت مستهجن، گوگل و شبکه های اجتماعی منو بعنوان اسپم شناختند.یعنی توی نتایج گوگل نبودم ولی با اصلاح قالب و چینش مجدد سایت در نتایج گوگل در حال حاضر قابل شناسایی هستممثلا «یکصدمین سالگرد sykes–picot Agreement» در گوگل، سایت بنده رو میاره بالایا «جنسیت، ستیزه و صلح سازی» رو تو گوگل بزنم میاره:ولی یک مشکلی هست:آدرس سایت خودم رو هرگز و هرگز نمی تونم در دو شبکۀ فیسبوک و اینستاگرام چه در متن کپشن و چه در کامنت ها درج کنم. بعنوان اسپم بلاک می شناسه! (حتی استفاده از کوتاه کننده های لینک هم بیفایده است.)کلی پیام گذاشتن برای مدیران این دو شبکه به زبان پارسی و انگلیسی هم راهگشا نبود.آیا سایت و دامین من پنالتی شده؟ یا رفع شده؟برای رفع اسپم در فیسبوک و اینستاگرام، بنظر شما چه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 03 تیر 1397

پاسخ به تقی نژاد: روال خارج کردن سایت از حالت اسپم در گوگل به این صورت هست که درخواست میدید و گوگل بررسی میکنه، اما در مورد فیسبوک و اینستاگرام اطلاعی ندارم.

یو پی اس
 ارسال شده در : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397

سلام، این لینک کار نمی کنه لطفا لینک اصلاح شده رو جایگزین کنین

محمد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 اردیبهشت 1397

سلام.وقت بخیر.لینک سایت انگار تغییر کرده.اگه امکانش هست آدرس جدید رو بذارید.ممنون

آفتاب نما
 ارسال شده در : شنبه 04 فروردین 1397

سلام خیلی ممنون اگر سایت دیگری هم داشتید برای این کار معرفی کنید تشکر

همیار تو
 ارسال شده در : چهارشنبه 23 اسفند 1396

ممنون مطلب خوبی بود

سارا
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 بهمن 1396

ممنون از مطلب خوب و کاملتون

فرزانه
 ارسال شده در : یکشنبه 08 بهمن 1396

جناب شیرازی ممنونم بابت زحماتتون ...

محمد
 ارسال شده در : جمعه 24 آذر 1396

آقای شیرازی سرویس دیگری ندارید ؟

سعید
 ارسال شده در : چهارشنبه 03 آبان 1396

سایت در دسترس نیست چرا؟؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 06 آبان 1396

پاسخ به سعید: اخیرا این اتفاق افتاده و بنظر میرسه که این سرویس را قطع کرده اند!

امید یاسینی
 ارسال شده در : شنبه 01 مهر 1396

متاسفانه این لینک کار نمی کنه! اگر میشه یک سایت دیگه معرفی کنید

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 26 آذر 1396

پاسخ به محمد: نه متاسفانه سایت دیگری که سرویس مناسب اراده بدهد و پاسخ قابل اعتمادی داشته باشه من پیدا نکرده ام.

شیما
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 17 مرداد 1396

سلام اقای شیرازی سایت خرابه..یه سایت جدید بدید برای چک پنالتی گوگل

علی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 تیر 1396

سایت من هم پنالتی شده بود ولی درست شد

ایزی سفر
 ارسال شده در : یکشنبه 21 خرداد 1396

امیدوارم این روش جواب بده

محمد
 ارسال شده در : پنجشنبه 11 خرداد 1396

سلام ممنون خیلی مطلب خوبی بود و راهنمایی کرد

sajjad
 ارسال شده در : پنجشنبه 19 اسفند 1395

جالب بود

سینا
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 اسفند 1395

فکر نمیکنم این سایت که معرفی کردید ، درست نشون بده سند باکس رو ! !

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 اسفند 1395

پاسخ به سینا: سینا جان، به هر حال بنظر میرسه که بهترین ابزاری که برای این کار وجود داره این هست، ضمن اینکه در نظر داشته باشید که سندباکس گوگل شامل سایت های اسپم و سایت های تازه تاسیس میشه و لزوما اگر یک سایتی در سندباکس باشه اسپم نیست.

حامد
 ارسال شده در : چهارشنبه 13 بهمن 1395

با سلام ایا دادن لینک زیاد به سایت و یا خرید بک لینک باعث پنالتی گوگل میشود

نعیم
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 28 دی 1395

والا من تو این سایت زدم چند بار زد که سایت پنالتی شده بعد چند ساعت بعد بارها چک کردم زد نشده اینا همش احتماله دوستان به کارتون ادامه بدین با تولید محتوا اختصاصی و باکیفیت سئو زمان بره.

عای اسدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 10 آذر 1395

سلام خسته نباشیدمن سایتمو تو اون آدرس چک کردم و این پیامو دادmahis.ir is possibly penalized or sandboxed by googleشما میتونین کمکم کنین که از این حالت در بیاد؟هزینه ای هم اگه داشته باشه پرداخت می کنم.

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 15 فروردین 1395

پاسخ به علی حاجی آبادی: پیام وبمسترتولز را بخوانید و طبق آن عمل کنید

حامد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 آبان 1395

من خیلی رو این سایت زخمت کشیده ام ممنون میشم کمکم کنید .تایتل اگهی ها به این صورت پر میشوندآقا هستم نیازمند همخونه در تهران آگهی همخونه شماره 338عدد همیشه یکتا هست

حامد
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1395

سلام من سه سایت اگهی دارم و تایتل همه آگهی هام به صورت اتوماتیک و الگوریتم خاصی و بر بر طبق 4 متغیر پر می شود . آیای این کار باعث اسپم شدن سایتم میشه " تایتل های ایجادی به این صورت هست : جنسیت(آقا/خانم) هستم نیازمند (خانه/ همخونه)در (شهر)آگهی همخونه شماره (عدد متغیر)

رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1395

پاسخ به حامد : بله این کار باعث پنالتی شدن سایت شما خواهد شد.

حامد
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آبان 1395

مچکر جناب شیرازی .من مجبورم تایتل های اگهی هامو اتوماتیک پر کنم .به نظر شما چطور این تایتل ها رو پر کنم تا اسپم نشم

فریبا
 ارسال شده در : دوشنبه 15 شهریور 1395

سلام آقای مهندس من تو سندباکس میزنم این error رو میده خیلی پای این سایت زحمت کشیدم به نظرتون چا کاری انجام بدم ؟ is possibly penalized or sandboxed by google

شهاب
 ارسال شده در : جمعه 12 شهریور 1395

سلام مثل همیشه عای تشکر فراوان

Zabania
 ارسال شده در : جمعه 18 تیر 1395

ممنون آقای شیرازی عزیز مثل همیشه عالی بود

علیرضا ادبی
 ارسال شده در : یکشنبه 29 فروردین 1395

سلام جناب شیرازی شاید استفاده از ابزار برای فهمیدن پنالتی شدن سایت مناسب نباشه چرا که سایت خودتونم پنالتی شده میدونه!!!

علی حاجی آبادی
 ارسال شده در : شنبه 15 اسفند 1394

سلام سایت من پنالتی شده خواستم علتش رو بدونم ولی نفهمیدم میشه راهنماییم کنید

میرهادی
 ارسال شده در : جمعه 25 دی 1394

بسیار پر قدرت و عالیبا سپاس

yasin
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 08 دی 1394

سلامبنده سایتم چند ماه الان ساختم ولی هنوزم همین ایرور میدهis possibly penalized or sandboxed by google!تو وبمسترتولزم هم پیامی نیومده که بگه شما سندباکس و جریمه شدید دلیلش چیه پس درست نمیشه باید چیکار کنم؟

پیمان
 ارسال شده در : شنبه 05 دی 1394

سلامم بسیتر مفید بود ممنون.

سيد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 دی 1394

من امتحان كردم ميگه سايت شما يه مشكلي داره حالا چه طوري ميشه فهميد مشكل از كجاست؟

مجتبی
 ارسال شده در : دوشنبه 06 مهر 1394

سلام من در وب مستر گوگل هرچی فایل تکست برای حذف لینک های مخرب می فرستم گوگل اونارو حذف نمی کنه فقط داخل فایل تکست اینرو می نویسم domain:tks123.comdomain:rozblog.comایا درسته یا باید چیزی دیگه بنویسم تو رو خدا راهنمایی کنید ممنون

محمد رضا
 ارسال شده در : پنجشنبه 02 مهر 1394

با سلاممن فکر می کنم این مطالب فقط تئوری هستند.شما توی عمل تو جستجوی کلمات پرکاربرد نتایجی رو بالاتر مشاهده میکنید که سایتشون بک لینک بیشتری خوردن!!!ممکنه گوگل برای لینک زیاد خوردن سایت شما مدت کوتاهی سایتتون رو از نتایج خودش حذف کنه اما تجربه به من ثابت کرده که با ادامه لینک خوردن به یک سایت گوگل خودش مجبور میشه سایت رو از اسپم خارج کنه.کارگوگل کاملا ظالمانس، چون لینک توی سایت دیگه جز تبلیغاته یک سایته، چطور خودش تبلیغات به دیگران از سایتش میفروشه ولی دیگران حق ندارند تبلیغات از سایتشون بفروشن!!!جالبه وقتی شما یک پکیج بک لینک بخری ممکنه گوگل سایتتو ببره توی بلک لیست ولی فقطی کارتو ادامه بدی چون تبلیغ شما توی سایت های مختلف هستش و گوگل با حذف شما از نتایجش در واقع به اعتبار خودش لطمه میزنه، بلافاصله لینک شما رو به صفحات بالا میاره!!!!لینا رو که میگم تست کردماین سایتیم که در بالا معرفی کردید نتیجش مطمنن معتبر نیست!!دامنه googel که یکی از زیر مجموعه های گوگل هست رو توی بلک لیست میدونه!!!یعنی سایت شما رو هم با www و بدون www ممکنه توی بلک لیست بدونه!!!

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 مهر 1394

پاسخ به مجتبی : بله درسته

ترلان پروانه
 ارسال شده در : یکشنبه 22 شهریور 1394

ممنون از مطلب مفیدتون

حمید
 ارسال شده در : دوشنبه 16 شهریور 1394

سلام من سایتم تو روز چک میکنم توی سندباکساما وقتی شبا چک میکنم میگه اوکی...از تاسیسش بیشتر از 6 ماه گذشته.مشکل از کجاست ؟؟؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 04 مهر 1394

پاسخ به محمد رضا: نکاتی که در مورد بک لینک گفتید صحت نداره، وقتی یک سایت پنالتی بشه با بک لینک گرفتن دوباره از پنالتی درنخواهد آمد بلکه وضعیتش بدتر خواهد شد. تبلیغ کردن با بک لینک گرفتن دو موضوع مختلف هستند و گوگل برای همین برای تبلیغات لینکهای نوفالو را پیشنهاد میده.

سید احمد قاسمی
 ارسال شده در : دوشنبه 26 مرداد 1394

خدا رو شکر سایتم پنالتی نشده

ابوالفضل
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 مرداد 1394

من پاپ اپ رو برداشتم چجوری باید به گوگل نامه بزنم از کدوم قسمت وبسمتر؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 11 مرداد 1394

پاسخ به ابوالفضل: اگر پنالتی شده باشین خود گوگل لینک ارسال پیام رو بهتون میده اما اگر نشده باشین نیازی به این کار نیست.

ابوالفضل
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 06 مرداد 1394

سلام من لینک گوگل سایتمو گذاشتم تو پاپ اپ سایت دیگم یعنی وقتی پاپ اپ باز میشه یک ورود گوگل حساب میشه ایا این کار باعث پنالتی شدن یا اسپم میشه؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 مرداد 1394

پاسخ به ابوالفضل: به احتمال 99 درصد بله.

جم موزیک
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 تیر 1394

با سلام و خسته نباشید.اقای شیرازی 4 ماه پیش سایتم و چک کردم سایتم تو اسپم بود در نظرات عرض کردم ولی شما در جواب گفتید که تازه تاسیس هستید به خاطر اینهالان 7 ماه از عمر سایت من میگذره ولی همچنان ارور پابرجاست gem-music.com is possibly penalized or sandboxed by google!جالب اینکه تو گوگل وبمسترم هیچ ارور یا پیامی نیست الان 2 ماه میشه که بازدیدم نصف شده رتبه الکسا از 5 هزار شده 10 هزار خیلی افت کرده دلیلش همین اسپم میتونه باشه؟ممنون میشم جواب بدید

حمید
 ارسال شده در : پنجشنبه 25 تیر 1394

سلامیادش بخیر در تاریخ 1393/06/04 دیدگاهی ارسال کردم و گفته بودم که ورودی سایت 7 الی 8 تا از گوگل هست الان شده حدود 500 تا عجب.آقا رضا حقیقتش دنبال یکی از مطالبتون میگشتم که سایتی رو معرفی کرده بودید با گذاشتن کدی که میداد تا تو سایت بزاریم و مطالبی که از ما کپی میشد رو مشخص میکرد اگر امکان داره لینکش رو برام بفرستید ممنونم

رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 29 تیر 1394

پاسخ به جم موزیک: نه این موضوع به احتمال بسیار زیاد ارتباطی به اسپم شدن نداره

رامین
 ارسال شده در : دوشنبه 10 فروردین 1394

سلام خوبین.من دیروز چک کردم سایتم رو تو این سایت این نتیجه رو داد looks OK!که اوکی بود.اما امروز چک کردم دیدم is possibly penalized or sandboxed by google!میگه.تغییراتی که من در سایتم اجرا کردم.تغییر عنوان سایت و کلمات کلیدی و توضیحات ان بود..امکات داره بخاطر این باشه که هنوز ست نشد این تغییرات در گوگل اینجوری بگه؟هیچ اسپمی هم نیومه و سایتم هاستینگه.تشکر

سعید
 ارسال شده در : دوشنبه 18 اسفند 1393

سلام جناب شیرازی /من یک دامنه ثبت کردم امروز الان رفتم ادرسشو تو همون سرچی که گفتین زم قرمز نوشته is possibly penalized or sandboxed by google / چطور ممکنه؟؟من که هنوز این دامنه رو رو سایت سوار نکردم همش چن ساعته دامنرو ثبت کردم/پس چرا تو پنالتیه؟؟ممنون میشم جوابمو بدین

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

پاسخ به جــــم موزیک: دوستان عزیز خواهشا مطلب را به صورت کامل بخوانید، وب سایتهایی که کمتر از 6 ماه از بوجود آمدنشان می گذرد یا اسپم شده اند در سندباکس قرار میگیرند. اگر سایت شما جدیدا راه اندازی شده طبیعی است که در سندباکس باشد و این موضوع ارتباطی به اسپم شدن ندارد.

جــــم موزیک
 ارسال شده در : یکشنبه 17 اسفند 1393

سلام عالی بودمن چک کردمولی تو وب مسترم تو قسمت مسج هیچ پیامی برای من نمیاد سایتم نزدیک 2 ماه هست که شروع به کار کرده .باید چی کار کنمممنون

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

پاسخ به سعید: برای چندمین بار خواهش میکنم مطلب را به صورت کامل بخوانید، در کامنت قبلی به پست مشابهی پاسخ لازم را داده ام.

مهدی
 ارسال شده در : چهارشنبه 13 اسفند 1393

مهندس سلامچه ربطی داره سندباکس و پاندا.چرا بیخود مردم را گمراه میکنید؟؟؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1393

پاسخ به تنبل خان (قاسمی): اگر سایتتون کمتر از شش ماه هست که راه اندازی شده جای نگرانی نیست. در مورد جابجایی رتبه ها یک پست جدید خواهم گذاشت و توضیحات کامل را میدهم.

امید
 ارسال شده در : شنبه 11 بهمن 1393

سلام:ممنون از شما.خیلی عالی بود....

سهیل
 ارسال شده در : چهارشنبه 08 بهمن 1393

سلام آقای شیرازی خسته نباشید ممنون از مطالب مفیدتونبنده ی سوال از شما دارمسایت من پنالتی گوگل خروده دلیلش هم لینک های اسپم بودبا ابزار disavow گوگل تونستم لینک هارو گزارش بدم ولی نتونستم به گوگل درخواست کتنی و بازبینی مجدد سایت رو ارسال کنم قبلا از لینن زیر میشد ولی الان مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکرhttps://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration

میثم حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1393

سلامدوست عزیز سایت من تو این سایت هیچ مشکلی ندارهو توی وبمستر هیچ پیامی دریافت نکردمو همه چیز هم خوب پیش می ره از لحاظ مطالب و ...ولی بازدید 80-90 درصد کم شده از طرف گوگلپس دلیلش چیه ؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 04 بهمن 1393

پاسخ به میثم حسینی: قرار نیست که همیشه بازدید ثابتی از گوگل داشته باشید و همه سایتها بازدیدشون تغییر میکنه، دلایل زیادی هم میتونه داشته باشه مثل افت روی کلمات کلیدی خاص و...

تنبل خان (قاسمی)
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 30 دی 1393

سلام جناب شیرازییکی از سایت های من با یک کلمه کلیدی صفحه سوم بود یهو رفت صفحه 13 اما بقیه سرجاشون هستند.رفتم تو سایت /pixelgroove.com/ چک کردم. وقتی آدرس با www میزنم میگه که اسپم شده اما بدون www میگه درسته.الانم رفته صفحه 9

پژمان
 ارسال شده در : شنبه 06 دی 1393

مفید بود ممنون

تور کیش
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 آذر 1393

عالی بود ممنون

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 26 مهر 1393

پاسخ به مصطفی هاشمی: این سایت ها سندباکس گوگل را چک می کنند، اگر سایت شما کمتر از 6 ماه است که راه اندازی شده پاسخ آنها مثبت است چون سایتتان در سندباکس هست اما ممکن است پنالتی نشده باشه. دو سایت دیگر که گفتید نمی دانم بر چه مبنایی کار میکنند و آنها را بررسی نکرده ام.

به رایا
 ارسال شده در : یکشنبه 23 آذر 1393

ممنون :)

ساشا
 ارسال شده در : دوشنبه 03 آذر 1393

سلام من میخواستم بدونم اگر نشون بده .......... is possibly penalized or sandboxed by google!باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟ باید از کجا بفهمیم مشکل اصلی کجاست ؟!؟؟!؟!ممنون و متشکر

hamin
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 آبان 1393

سلام شب بخیربنده چک کردم یکی از دامنه ها که قدیمی تر بود رو چک کردم این رو نوشت newharf.ir looks OK!و دیگری رو این رو نوشتnewharf.com is possibly penalized or sandboxed by google!دومین دامنه چند وقتی ایست که گرفتم آیا هنوز باید صبر کنم تا پیام بالایی رو بده؟ با تشکر

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 28 آبان 1393

پاسخ به hamin: اگر توضیحات را کامل مطالعه میکردید دلیل را متوجه میشدید. سایتهایی که کمتر از 6 ماه از بوجود آمدن آنها گذشته باشد یا اسپم شده باشند در سندباکس قرار میگیرند. سایتهای تازه تاسیس هم در سندباکس هستند.

وحید
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 آبان 1393

ببخشید چگونه تو کدوم قسمت برم که اسپم شدن سایتم رو چک کنم

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 11 آبان 1393

پاسخ به بهنام: من چک کردم سایت پنالتی نشده بهنام جان.

بهنام
 ارسال شده در : چهارشنبه 07 آبان 1393

سایت شمام که پنالت شده یعنی شمام آره

بن دانلود
 ارسال شده در : جمعه 02 آبان 1393

bendownload.ir is possibly penalized or sandboxed by google! این یعنی چی ؟ پنالتی شدم ؟

مصطفی هاشمی
 ارسال شده در : جمعه 25 مهر 1393

با سلاممن باسایتی که شما معرفی کردید(pixelgroove) چک کردم و نشان داد سایتم پنالتی شده، اما با سایت های دیگری همچون IsMyWebsitePenalized.com و یا http://toolbox.gabblet.com/ چک کردم و نشان دادند سایتم پنالتی نشده. آیا تفاوت گزارش این سه وب سایت منطقی است؟ یا اینکه سایت pixelgroove گزارشش فرق داره؟با تشکر

جیرکس
 ارسال شده در : شنبه 19 مهر 1393

مهندس سلامیه خط کد پیدا کردم در index هاستم که مال وردپرس بود دو خط کد ریدایرکت بود برای سایت چیزشکن حذفش کردم, رتبه الکسا داره خوب میشه! گفتم اگه کسی مثل من همچین مشکلی داشت اینم در نظر بگیرید براش که فکرکنم سایتم هک شده بود و این دو کد خطا درش بود تا برش داشتم تو سایت های آنالیز سایت اصلیم با اطلاعاتش برگشت !این را از سایت آشیانه پیگیری کردم و سایت شما

جیرکس
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 مهر 1393

با سلام جناب مهندس شیرازیمن سایتم جیرکس grex هستتو گوگل و بینگ و یاهو اصلا ایندکس نشدهتو گوگل بود ولی حذف شد !با تمام ابزارهای وب چک کردمسئو 92 درصد !اسپم هم نبودم looks OKتو گوگل وبمستر هم ثبت کردم در کل هرچی فکر کنی انجام دادم !هیچ چیزی تغییر نکرده فقط یه نکتهصفحات جداگانم در گوگل هست مثل تگ ها!!!!

احسان لطفی
 ارسال شده در : پنجشنبه 17 مهر 1393

با سلام و خسته نباشیدگوگل سایت ما را در پنالتی قرار داده استو هیچ گونه پیغامی در گوگل وبمستر نیامده. مراحل چک کردن دوباره را نیز انجام داده ایم اما درست نشده است

علی
 ارسال شده در : شنبه 29 شهریور 1393

با سلام و خسته نباشیدسایت من در صفحه اول گوگل بود که ناگهان به نا کجا آبد پرت شد و هیچ اثری ازش پیدا نمی کنم البته چک کردم پنالتی یا اسپم نشده و هر روز هم تعداد بازدیدهام کم میشه و مطالب سایت ایندکس نمیشه البته من سایت نیازمندیها دارم البته این نکته رو هم بگم کار خلافی انجام ندادم که این طوری با من برخورد شده و با اینکه ده هزار آگهی فعال دارم روزانه حداکثر دو هزار بازدید کننده دارم دیگه واقعا گیج شدم ممنون میم کمکم کنید با سپاس

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 19 مهر 1393

پاسخ به احسان لطفی: اگر پیامی در وبمستر نیامده یعنی پنالتی نشدین. اینکه افت رتبه داشتین دلیل بر پنالتی شدن نیست.

محمد
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 شهریور 1393

با سلامورودي گوگل بنده 1000 تا 1200 بوده....متاسفانه الان شده 20 عددچك كردم توي سايتي كه داديد:smsfa.org looks OK!بنظرتون از چي هست؟؟؟گوگل وبمستر هم هيچ پيامي نداده

اریا
 ارسال شده در : یکشنبه 09 شهریور 1393

خیر سایت به تازگی ثبت نشده. در اثر یک دیداس چند هفته ای برخی دی ان اس ها بلاک شدند و سایت به سندباکس رفت ، حالا هیچ راهی وجود نداره؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 09 شهریور 1393

پاسخ به اریا: کمی باید صبر کنید تا سایت به وضعیت اولش برگرده.

مثقال
 ارسال شده در : شنبه 08 شهریور 1393

ممنون از مطالب مفیدتونآیا بالا رفتن رتبه در سایت الکسا نشانه بالا رفتن رتبه در گوگل نیز می باشد

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 08 شهریور 1393

پاسخ به مثقال: خیر

اریا
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1393

سلام. سایت بنده در سند باکس است. در گوگل وب مستر چک کردم دی ان اس های گوگل در فایروال بلاک شده بودند برطرف کردم. اما الان بعد از 4 ماه هنوز سندباکس است. راه ارتباطی با پشتیبانان گوگل نیست؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1393

پاسخ به اریا: اگر سایتتان به تازگی راه اندازی شده و کمتر از شش ماه از راه اندازی آن میگذرد مشکلی نیست. خیر، راهی برای برقراری ارتباط مستقیم وجود ندارد.

حمید
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 04 شهریور 1393

سلام ممنونم از مطالب خوبتون.بنده چهار ماه میشه که سایت رو راه انداختم ورودی گوگل روزی 8 تا 7 تا و یک دوتا هم شده بیشتر نشده به تازگی یعنی یک روزی میشه که سرور رو تغییر دادم حدود 140 تا مطلب در سایت منتشر شده به غیر از چهار پنج تایی که کپی شده بقیه کپی نیست و مقالاتی و نوشته هایی هست که کاربران فرستادن به نظرتون مشکل از سرور بوده؟ یا چیزه دیگری است یا اینکه توقع ما بالاست از گوگل؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 03 شهریور 1393

پاسخ به حسینی: اگر یک سایتی اسپم شده باشه کماکان می تواند در نتایج گوگل قرار بگیره، الگوریتم های اسپم با هم متفاوت هستند و ویژگیهای خاص خود را دارند.

i4050
 ارسال شده در : دوشنبه 03 شهریور 1393

دستتون درد نکنه عالی بود

حسینی
 ارسال شده در : شنبه 01 شهریور 1393

ممنون از پاسختون من از طرف گوگل هیچ پیغامی دریافت نکردم و اینکه اگرسایت من اسپم شناخته شده باشه باید کل صفحات و حتی پستایی که دارم از تمام صفحات گوگل حذف شده باشم و هیچ ایندسی نداشته باشم اما پستای من روز به روز پیشرفت میکنه اما همچنان الان دوماه هست که صفحه اصلیم حذف شده لطفا راهنماییم کنیدباتشکر

صادق
 ارسال شده در : جمعه 24 مرداد 1393

نمونه اش همین دیروز این مطلب اختصاصی را زدم این عنوان را در گوگل سرچ کنید : دانلود بازی زیبای پرنسس Disney Princess Enchanted Journeyحالا وب من به جایی که در جای نخست باشه رفته صفحه 3 و یک مشت وب اراس اس خوان اول اند

رضا شیرازی
 ارسال شده در : پنجشنبه 23 مرداد 1393

پاسخ به صادق: پیشنهاد میکنم مطالب سایت را دنبال کنید و بیشتر با سئو آشنا بشین.

صادق
 ارسال شده در : جمعه 24 مرداد 1393

فکر نمی کردم چنین جواب بدهید من کل مطالب سایت شما و دیگر سایتهای سئو را خواندم مشکل من حتی در مطالب اختصاصی است چه برسد به کپی،

صادق
 ارسال شده در : چهارشنبه 22 مرداد 1393

سلام ممنون میشم اگر من را راهنمایی کنید من حدود 6 ماه است یک وب زدم ولی مشکل اساس دارم همه چیز به ظاهر خوب است در وبمستر گوگل هم پیغامی نیست ، در ضمن وبلاگ است که دامین گرفتم مشکل من عدوم ورودی مناسب از گوگل و نبودن در صفحات گوگل است حتی در مورد مطالب اختصاصی ام همین امروز یک بازی گذاشتم با کلی توضیح که در هیچ سایتی مشابه نبود ولی وقتی عنوان مطلب را در گوگل سرچ کردم سایت من را در اخرینها قرار داده است واقعا چرا ؟! داغون شدم از دست گوگل لطفا کمک کنید

حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 مرداد 1393

باسلام و خسته نباشیدمن از دوستان سوالی داشتممن تا چند روز پیش تو چند تا کلمه صفحه ۵ بودم البته صفحه اصلی سایتم و تو پست هایی که گذاشتم تو اون ها هم الان تو صفحات اول تا سوم هستممیخواستم بدونم الان چند روزه که گوگل صفحه اصلی سایتمو از تمام صفحاتش حذف کرده اما پستامو حذف نکردهآیا گوگل سایت منو اسپم شناخته و پنالتیم کرده ؟البته من تو چند تا از سایتایی که مشخص میکردن من پنالتی شدم یان رفتم همشون میگفتن نشدی بجز یکی از این سایتا که آدرسشو براتون میزارمواگه واقعا سایت من اسپم شده باید چیکار کنم تا از اسپم خارجش کنمممنون میشم که راهنماییم کنید

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 11 مرداد 1393

پاسخ به حسینی: صفحه اصلی شما در ایندکس گوگل قرار داره. فکرمیکنم مشکل افت رتبه سایت به مسائل دیگری برگرده و اسپم نباشید. برای اطمینان می توانید پیامهای وبمسترتولز را چک کنید.

احسان همتی
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1393

من چک کردم وسایتم تو این بلک لیست نبودولی به طور ناگهانی افت بازدید و افت ورودی گوگل شدید داشتمورودی گوگل من تو یک هفنه از روزی سیصد نفر رسیده به روزی ده نفرباید چیکار کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 21 خرداد 1393

پاسخ به احسان همتی: مقاله ای که در مورد الگوریتم پاندا 4.0 نوشتم را مطالعه کنید.

نیما
 ارسال شده در : پنجشنبه 15 خرداد 1393

سلام مرسی از مطلب خوبتونمن چک کردم looks OK!دادبعد الان دو روز گوگل تو ارسال های جدید من پاشو نمیزاره قبل تا ارسال میکردم گوگل سریع میرفت توشمن تالار گفتگو دارمعلتش چیه؟باید چکار کنم ؟

محمد
 ارسال شده در : یکشنبه 24 فروردین 1393

سلامسایت من تو پنالتی نیستسایت پیج 1 گوگل بود ولی از وقتی وردپرس رو آپدیت کردم به 3.8.1 کلا سایتم خراب شدیعنی ورودی سایت از 5 هزار رسید به 100 نفر در روزممنون میشم راهنمایی کنید

رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 25 فروردین 1393

پاسخ به محمد: بررسی وضعیت سایت ها زمان می برد و باید همه جوانب بررسی شود تا بتوان نظر قطعی داد. در صورت تمایل با شرکت تماس بگیرید.

ali
 ارسال شده در : شنبه 16 فروردین 1393

سلامجناب شیرازی عزیز من یه مشکلی برای سایتمون پیش اومدهاینکه تا هفته اول عید اکثر محصولاتمون تو سرچ گوگل صفحه اول بودیماما در عرض یک روز دیگه تو هیچ کدوم از محصولات که سرچ می کنیم تو گوگل نیستیماز طرف گوگل وبمستر هم چیزی پیغام نیومده و این لینکی هم که دادین LOOK Ok رو نشون دادچه مشکلی فک میکنید باشه؟من قبلا تو یه سایت که اسپم شده بود و من لینک گرفتم ازش ثبت نام کردم و وقتی دیدم این اتفاق افتاد صفحه ای که اونجا ساخته بودم رو پاک کردمفک می کنید مشکل این باشه؟ و اگه اینطوره آیا با پاک کردن بر طرف میشه؟

علیرضا
 ارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1392

خب من الان ی هفته هست شروه به کار کردم چطوری پنالتی شدم من فقط عکسم کپی عنوان خودم ک درست میکنم گوگل ک عکس تشخیص نمیدهخودتون سایت ببینید میفهمی شاید این ک سایتم تازه شروه کردم نشون میده پنالتی یا ن در کل پنالتیم من توی سایت شما ی جا ی لینک داده بودین ک چند درصد پنالتی شدن 0 بود و لینک سایتم توی گوگل هست اسم سایت سرچ می کنم ب راحتی میاد میشه شما ی چک کنید شاید مال تازه ساخت سایت اینطوری نشون میدهیا جوری ک گفتین برای مطمئن شدن از Google Webmaster Tools ببیند باید کجای کدوم گزینه بببینم پنالتی شدم؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1392

پاسخ به علیرضا: اگر پنالتی شده باشین در بخش messages در وبمستر تولز برای شما پیام میاد. یک توضیح را هم بدم اون هم اینکه این مطلب مربوط به کلوکینگ هست و لطفا سوالات خودتون را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید. اگر پیامی در وبمستر دریافت نکرده اید بنابراین پنالتی نشده اید.

علیرضا
 ارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1392

سلام اقای شیرازی ببخشید من قبلا سایت داشتم ک دسرسی دیگه ب نت نداشتم سایتم فروش کردم بازم پیش اومد اومدم سایت زدم اولین سایتم ک زدم پنالتی شد ک دیگه نامید شدم و ولش کردم بازم اومدم سایت زدم گالری عکس http://upeer.irکه بازم اینم پنالتی شد توی ی هفته واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم سایت قبلیم گفت پست تکراری گذاشتی گفتم خب درست اما این سایت جدیدم کلا عکس از سایت خارجی گرفتم نمیدونم باز چرا اینطوری شد و دیگه خسته شدم شما میگید مشکل ااز چیه ک گوگل سایت من پنالتی میکنهمن سایتم توی Google Analytics وGoogle Webmaster Tools توی این دوتا هر سه تا سایتم ثبت کردم یا ی جیمیل ایا مشکل از اینجا نیست؟؟؟ ک سایتم باز پنالتی شده خواهش می کنم کمکم کنید واقعا دیگه دارم از گوگل متنفر میشم!!

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 18 اسفند 1392

پاسخ به علیرضا: خب بهترین کار این هست که به جای کپی کردن محتوا به دنبال تولید محتوا باشید. یا از تکنیکهای وب 2 برای تولید محتوا بهره بگیرید.

وب فو
 ارسال شده در : یکشنبه 11 اسفند 1392

خیلی جالب بود. ممنون جناب شیرازی الان کمتر استرس می گیرم دیگه چه بلای سرش اومده :دی

farshid
 ارسال شده در : شنبه 05 بهمن 1392

این مشکل افت شدید ورودی از 2 هفته قبل بری من هم پیش اومده . میگن به علت مشکل dns گوگل رتبه سایت رو کاهش داده . ولی باز معلوم نیست؟

امید
 ارسال شده در : یکشنبه 01 دی 1392

با سلامضمن عرض خسته نباشید خدمت شمایه مشکلی برای سایت من پیش اومده :روند رشد ورودی گوگل خیلی خوب بود بعد از 2 ماه از فعالیت سایت 150 تا ورودی گوگل داشتم که هر روز بیشتر می شدناما الان یه هفته ست که یک سوم شدهتوی سایت http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/میگه سایت توسط گوگل جریمه شده.ولی در گوگل وب مستر پیامی بر جریمه شدن نداشتم.برای رهایی از جریمه گوگل چی کار باید کرد؟چطور باید به گوگل درخواست تجدید نظر داد؟با تشکر

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 01 دی 1392

پاسخ به امید: پنالتی شدن سایت در گوگل به صورت فازی هست و احتمال اسپم بودن سایتتون از یک حدی که بره بالاتر گوگل پیام میده بهتون و اگر از اون کمتر باشه شروع میکنه به سایتتون نمره منفی یا پنالتی دادن. بهتره در اولین مرحله مشکل را پیدا کنید و اون را برطرف کنید بعدش خود به خود درست میشه.

وب هیراد
 ارسال شده در : یکشنبه 05 آبان 1392

با سلامآقای شیرازی عالی بود فقط یه سوال سایتی نیست که پنالایز مطلق را نشان بدهد برای مثال من این سایت را یافتم.http://toolbox.gabblet.com/google-penalty-checker-tool-check.aspx

پویا
 ارسال شده در : جمعه 03 آبان 1392

سلام . ممنون از مطلب خوبتون ... سایت من بازدید بالای داره!! ورودی گوگلشم هم بد نبود !! ولی یک دفعه اومد پایین !! از 500اومد به 20 نفر!! اینجا هم چک کردم اسپم نشده! به نظر شما چه اتفاقی افتاده ؟؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 04 آبان 1392

پاسخ به پویا: عوامل زیادی هستند که باید بررسی شوند تا مشکل نهایی مشخص شود، به این سادگی نمیتوان در این مورد نظر داد. پیشنهاد میکنم با کارشناسان شرکت ما در این مورد مشورت کنید و یا اینکه از سرویس تحلیل سایت حرفه ای ما استفاده کنید.

مجید
 ارسال شده در : شنبه 20 مهر 1392

سلاموبلاگ من تو گوگل پنالتی شدهمن وبلاگمو تو گوگل ثبت نکردماز کجا بفهمم چه پیامی بهم داده و چرا وبلاگمو پنالتی کرده؟

كيش وند
 ارسال شده در : جمعه 19 مهر 1392

سلاممنون از اطلاعاتت ، ولي رضا جان اين ابزار از طرف گوگل هم تاييد شده ؟ يا سازو كار خاص خودش رو داره و ارتباطي با گوگل نداره؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 20 مهر 1392

پاسخ به كيش وند : سلام، خیر این ابزار از طرف گوگل تایید نشده اما پاسخی که میده درست هست ظاهرا و مشکلی نداره.

سعید
 ارسال شده در : پنجشنبه 18 مهر 1392

با سلام وتشکر از مطالب مفید و آموزنده شمابنده سئو سایتی دستم و چند مشکل بزرگ داره یکی اینکه مطالب سایت تکراری و دوم اینکه از روت دامین سایت لینک میشه به یه شاخه دیگه فک میکنم برای همین اسپم شناخته شده آیا شما برای مشکل مطالب تکراری راهه حلی دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

raysha
 ارسال شده در : دوشنبه 15 مهر 1392

is possibly penalized or sandboxed by google!این عبارت رو به من نشون داد یعنی سایت ما تنبیه شده؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 مهر 1392

پاسخ به raysha: یا تازه تاسیس هست و یا اسپم شناخته شده، برای اطمینان به گوگل وبمستر تولز مراجعه کنید برای چک کردن اسپم بودن.

مصطفی
 ارسال شده در : دوشنبه 15 مهر 1392

اگر منظورش این باشه که پنالتی شدم باید چه کار کرد؟ این سوالیه که من 2 ساله دنبال جوابشم و هیج کس تا حالا جواب درستی به من نداده.لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

مصطفی
 ارسال شده در : دوشنبه 15 مهر 1392

سلام مهندسمن یه سایتو وارد کردم و اسم سایتو همراه با looks OK! یه من نشون داد.معنیش چیه؟

شادی سپیدنام
 ارسال شده در : دوشنبه 15 مهر 1392

بسیار عالی بودبا تشکر