این روزها همه سئو کار میکنند شما چطور؟

 چهارشنبه 10 آبان 1396

این روزها همه سئو کار میکنند شما چطور؟ آیا شما هم سئو کار می کنید یا به کار دیگری مشغول هستید؟

چه کسانی سئو کار میکنند

مدیران سایت ها، مدیرعامل ها، منشی ها، کارمندان، مدیران IT ، برنامه نویسان و خلاصه هر کسی که در هر شرکتی مشغول به کار است، کار سئو را انجام می دهد. سئو از دید خیلی ها کار ساده ای است که می توانند از پس آن بربیایند، اما پس از مدتی کشتی آنها به گل می نشیند.

یک سئو کار چه کار می کند؟

خوب یادم هست که حدود سه سال پیش، دو نفر از طرف شرکتی پیش ما آمدند تا قرارداد سئو منعقد کنند، یکی از آنها به من گفت که آیا شما کاری که انجام می دهید این است که بر روی نتایج گوگل کلیک می کنید؟ یعنی تصور مردم این است که یک سئوکار کارش این است که صبح تا شب یک کلمه را در گوگل جستجو کند و بر روی نتایج کلیک کند تا رتبه آن سایت بهتر شود!؟

یعنی سئو به همین سادگی است و ما نمی دانستیم!

فرد دیگری پیش من آمده بود و میگفت که شما با افزایش بازدید سایت رتبه سایت در گوگل را بهبود می دهید، برایش کلی دلایل منطقی آوردم و توضیح دادم که گوگل اهمیتی به بازدید سایت نمی دهد... بعد در جواب گفت، شما اشتباه می کنید و من می دانم که گوگل بر اساس بازدید سایت کار می کند!

افراد زیادی به من در تلگرام پیام می دهند و سوالشان این است: چه کار کنیم که سایت ما در گوگل بالا بیاید؟ توقع دارند که من بگویم فلان کار را انجام بده و سایتت رتبه می گیرد. یعنی واقعا ما اینقدر بی کاریم که برویم روی سایت ها کلیک کنیم، پاپ بخریم و رتبه الکسا را خوب کنیم و یک ترفند خاص داشته باشیم و آن را اجرا کنیم و سایت در گوگل بالا بیاید و به کسی هم آن را نگوییم؟!

وبمستری برایم پیام داده بود و میگفت که سئو داخلی سایت ما عالی است! فقط بک لینک میخواهیم، وقتی که سایتش را دیدم هیچ نشانه ای از سئو نداشت، تعریف سئو بین من و ایشان با هم به اندازه یک دنیا فاصله داشت.

قرص سئو

اکثر افراد دنبال قرص هستند، یک قرص سئو بخورند و از فردا سئو آنها خوب شود! بعضی ها هم به قرص راضی نمی شوند و دنبال آمپول هستند تا سریعتر عمل کند. همه فکرمیکنند که می توانند در مورد سئو نظر بدهند چون فکرمیکنن که ساده است...

این روزها همه سئو کار می کنند، شما چطور؟

این روزها هر کسی را که میبینم در مورد سئو نظر می دهد، از کارمند جز فلان شرکت تا مدیرعاملش، خدا رو شکر همگی هم سئو را بلد هستند و مسلط هستند. هر کدام هم برای سئو روش خاص خود را دارند. اصولا ما ایرانی ها همه کارها را بلدیم، خیلی باهوشیم، همه کارها را خیلی سریع خودمان یاد میگیریم، هم در موردش نظر می دهیم و هم متخصص هستیم.

مطالب مرتبط

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

جهت دریافت آخرین مقالات ایمیل خود را وارد کنید
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز: