تولید محتوای مناسب برای سئو

 پنجشنبه 26 شهریور 1394

تولید محتوای مناسب برای سئو و نحوه ایجاد استراتژی مناسب برای تولید محتوا در وب در این مقاله مورد بررسی قرار میگیرد. یکی از کاربران سایت پرسیده است :

کدام یک از این دو مورد بر سئو , تأثیر مثبت بیشتر دارند؟؟؟

1- تولید محتوا ی جدید (با کلمات کلیدی مشابه) به طور منظم

2- تغییرات در حداکثر سه محتوا  و آپدیت کردن مرتب آن سه؟؟؟

نکات زیادی در مورد تولید محتوا مطرح هستند که به اختصار آنها را در این مقاله شرح می دهم.

محتوا را برای کاربر تولید کنید نه موتورهای جستجو

یادمان باشد که ما به عنوان یک مدیرسایت نهایتا به دنبال جذب کاربران و ایجاد رضایتمندی در آنها هستیم. بنابراین اگر کاربر از سایت ما راضی باشد به موفقیت رسیده ایم و حتی اگر بتوانیم با ایجاد محتوا برای موتورهای جستجو افراد را به سمت سایت خودمان هدایت کنیم نمی توانیم آنها را در ساتی خودمان حفظ کنیم.

هیچ موفقیتی در کوتاه مدت و بدون زحمت بدست نمی آید

برای اینکه موفق شویم، باید زحمت بکشیم. چیزهایی که به آسانی بدست می آیند ارزش زیادی ندارند. برای هر موفقیتی باید زحمت کشید و صبر کرد. کپی کردن محتوا از سایت های دیگر علاوه بر مشکلاتی که از نظر اخلاقی و شرعی دارد، کمکی به پیشرفت ما نخواهد کرد.

ترجمه و تولید مطالب دست اول، باعث پیشرفت ما نخواهد شد

صرفا اینکه شما محتوای دست اول تولید می کنید و از سایت های دیگر کپی برداری نمی کنید، تضمینی برای گرفتن نتیجه مناسب نیست. تولید محتوا استانداردهای خود را دارد و برای اینکه محتوایی که تولید می کنیم ورودی مناسبی برای ما ایجاد کند باید با چرخه سئو آشنا باشیم و استانداردهای سئو را در تولید مطلب رعایت کنیم.

کیفیت بالاتر از کمیت

کیفیت مطالب تولیدی بسیار با اهمیت تر از کمیت آنهاست. این موضوع نه تنها برای کاربران اهمیت دارد، بلکه موتورهای جستجو نیز به این موضوع دقت میکنند. پرکردن سایت با کلمات کلیدی مشابه و مطالبی که به هم شباهت دارند ارزشی برای ما ایجاد نخواهد کرد و تغییر مطالب دیگران نیز به همین صورت.

کاربر چگونه فکرمیکند؟

اهمیت دادن به نیازها و خواسته های کاربران و تولید محتوای مفید آموزشی در زمینه کاری که دارید می تواند کمک بسیار زیادی به رشد کسب و کار شما بکند.

مطالب مرتبط

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

جهت دریافت آخرین مقالات ایمیل خود را وارد کنید
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha