ابزار keyword external tool گوگل به زودی تعطیل میشود

 ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1392

ابزار keyword external tool گوگل به زودی تعطیل میشود، گوگل با اعلام این موضوع اشاره کرده است که ابزار جدید و کاملتری برای ادوردز در نظر گرفته است. گوگل زمان دقیق تعطیل شدن این ابزار را اعلام نکرده و صرفا اطلاع رسانی کرده است که در ماه های آتی ابزار keyword planner که فقط از طریق ادوردز قابل دسترسی است جایگزی ابزار کلمات کلیدی گوگل خواهد شد.

ابزار کلمات کلیدی گوگل ابزار بسیار مناسبی برای بدست اوردن آمار تعداد جستجو و رقابت بر روی کلمات کلیدی مختلف است که اکثر سئو کارها و مدیران سایت ها از این ابزار برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب استفاده می کنند.

ابزار کلمات کلیدی گوگل تعطیل میشود

به نظر می رسد که امکانات ابزار جدید گوگل کمتر از ابزار کلمات کلیدی فعلی است و تنها برای افرادی که اکانت گوگل ادوردز دارند در اختیار قرار خواهد گرفت. در حال حاضر بسیاری از نرم افزارهای سئو آمار کلمات کلیدی خود را با استفاده از این ابزار بدست می آورند و در صورت بسته شدن این ابزار معلوم نیست چه اتفاقی برای آنها خواهد افتاد.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
حسینی
 ارسال شده در : پنجشنبه 14 آذر 1392

ما میخواستیم کلمه خرید شارژ و چک کنیم که چقدر سرچ داره.الان بسته شده . دیگه لینکش کار نمیکنه . فکر کنم فقط برای ادوردز کار میکنه

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 16 آذر 1392

پاسخ به حسینی: بله همینطوره باید از ابزار Keyword planner استفاده کنید.

بهزاد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 شهریور 1392

متاسفانه این اتفاق افتاده اینو ببینیدhttp://forum.persiantools.com/t447098.htmlالان دیگه adwords کار نمیکنه عوض شده چطور میشه باهاش کار کرد اصلا؟؟ شما توضیحی دارید؟