معرفی دو ابزار تحت وب برای تحلیل سایت

 ﺳﻪشنبه 16 آبان 1391

وب سایت ها و ابزارهای زیادی در اینترنت برای تحلیل و بررسی مشکلات سایت های مختلف وجود دارند. به دلیل اینکه برخی از پارامترهای بررسی سایت های مختلف نسبی هستند اگر توسط عامل غیر انسانی بررسی شوند ممکن است نتیجه دقیقی نداشته باشند. برخی از اینگونه ابزارها نیز اقدام به ارائه نمره برای سایت ها می کنند که نمرات فوق دقیق نیستند و لزوما نشان دهنده کیفیت سایت شما نیستند. حتی من در برخی از این ابزارها معیارهایی را برای سئو دیدم که اشتباه است و ابزار فوق به عنوان معیار مثبت در نظر گرفته است.

در هر صورت دو وب سایت برای تحلیل بهتر نقاط ضعف و قوت سایت مورد نظرتان در اینجا معرفی می کنم :

  1. وب سایت www.woorank.com : این وب سایت اطلاعاتی در مورد رتبه سایت شما، نقاط ضعف و قوت آن به شما می دهد. برخی از اطلاعات فوق دقیق نیستند و برخی دیگر از سایت الکسا دریافت شده اند. اما در مجموع اطلاعات مفیدی است.
  2. وب سایت www.gtmetrix.com : این سایت اطلاعات سایت شما را از نظر سرعت تست می کنید و نکات مفیدی در جهت افزایش سرعت سایت شما را متذکر می شود.

امیدوارم که از اطلاعات تحلیلی فوق جهت بهبود وضعیت سایت خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
علیرضا
 ارسال شده در : پنجشنبه 05 آذر 1394

با سلام و عرض ادب جناب شیرازی گرامی در صورت امکان از سایت ما بازدید فرمائید و ما را در بهبود وضعیت این سایت راهنمائی و یاریممنون میشم

کیمیا استون
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آبان 1391

با سلام و عرض ادب جناب شیرازی گرامی در صورت امکان از فروشگاه ما بازدید فرمائید و ما را در بهبود وضعیت این فروشگاه راهنمائی و یاری فرمائید با تشکر کیمیا استون 09396354548 www.kimiastone.com