سئو و طراحی سایت - ارتباط سئو و طراحی سایت

 یکشنبه 17 فروردین 1393

سئو از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است و طبقه بندی های مختلفی دارد. شاید یکی از جالبترین طبقه بندی های انجام شده تقسیم پارامترهای موثر در سئو به دو طبقه سئو داخلی و سئو خارجی باشد. سئو داخلی به طور کلی به دو بخش تکنیکال و محتوایی تقسیم بندی می شود.

سئو تکنیکال که کاملا وابسته و متاثر از روش طراحی سایت است با کمرنگ شدن پارامترهای سئو خارجی بخصوص لینک ها روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند و مواردی مثل کدنویسی قالب و سئو قالب سایت، ساختار وب سایت، سرعت لود شدن صفحات و... روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

به طور کلی می توان گفت که طراحی سایت پایه اصلی و اولیه سئو می باشد و وب سایتی که طراحی مناسب نداشته باشد حتی اگر محتوای مفید داشته باشد یا از نظر بازاریابی بیرونی خوب عمل کرده باشد به نتیجه مطلوب نخواهد رسید. در واقع می توان گفت که ارتباط بین سئو و طراحی سایت ارتباطی تنگاتنگ و جدانشدنی است و با یک دید حرفه ای نمیتوان توقع داشت که طراحی سایت توسط یک نفر و سئو توسط تیمی دیگر انجام شود.

در تصویر زیر اتفاقی که برای اکثر مدیران سایت ها می افتد توضیح داده شده است: 

طراحی سایت و سئو - ارتباط طراحی سایت و سئو

تصویر فوق از مقاله ای با عنوان سئو در طراحی سایت که در طراحی سایت 24 منتشر شده است برداشته شده، در این مقاله به بررسی اهمیت سئو در طراحی سایت پرداخته شده و مطالعه آن را به شما پیشنهاد میکنم.

مطالب مرتبط
مطالب من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha