محمود بشاش - هکر رشد و کارآفرین بین المللی اینترنتی

محمود بشاش - هکر رشد و کارآفرین بین المللی اینترنتی

چند عامل مهم برای موفقیت کسب و کارها وجود دارد و رضا شیرازی آنها را با هم دارد. نکته اول تمرکز در کار است، رضا شیرازی تمرکز بالایی در سئو داشته و همین موضوع باعث شده بتواند خیلی موفق در بازار ایران عمل کند. اگر تیم او می خواست چندین کار را با هم انجام بدهد مطمئنا به این موفقیت ها دست پیدا نمی کرد. نکته دوم اینکه باید بتوانید خودتان را به عنوان یک متخصص دارای دانش در وب مطرح کنید، رضا شیرازی با توجه به محتوا و مطالبی که تولید می کند توانسته نشان دهد که در این زمینه متخصص و مجری قدرتمندی است. سمینارها و کارگاه های او که به صورت رایگان هم برگزار می شود کمک می کند که او را به عنوان یک فرد دارای دانش بشناسیم. نکته سوم وجه انسانی بودن کسب و کار است، شخصیت او بسیار انسانی، خاکی و دوستانه است. زمانی که با او صحبت می کنید احساس صمیمیت می کنید و به راحتی می توانید از خدمات او استفاده می کنید. این سه مورد در رضا شیرازی و تیمی که دارد باعث می شود که در آینده هم به موفقیت های چشم گیر بیشتری دست پیدا کند، من در زمینه سئو، رضا شیرازی و تیمی که دارد را به دیگران توصیه می کنم و پیشنهاد من در زمینه سئو استفاده از خدمات او است.
توحید علی اشرفی - مدیر بازاریابی علی بابا و مدیر شرکت بازاریابی برندیست

توحید علی اشرفی - مدیر بازاریابی علی بابا و مدیر شرکت بازاریابی برندیست

ده سال پیش، اولین بار با مفاهیم درست و عملی SEO و بهینه سازی نتایج در موتورهای جستجو از طریق رضا شیرازی و محتوای ارزشمندی که در این رابطه تولید می کرد، آشنا شدم. رضا به معنای واقعی یک متخصص است، یک متخصص بروز که بیش از یک دهه در بالاترین سطح از فعالیت حرفه ای خود ارزش آفرین بوده و هست. هر چند تا کنون افتخار همکاری نزدیک با رضای عزیز را نداشته ام ولی به شاگردی ایشان افتخار میکنم.
شهرام شریف - موسس و مدیر آی تی ایران

شهرام شریف - موسس و مدیر آی تی ایران

شهرام شریف، موسس اولین سایت خبری حوزه آی تی در ایران: راستش رضا شیرازی از آن دسته از دوستانی است که شما تصور می‌کنید به عنوان یک کتاب مرجع همواره کنارتان دارید ولو اینکه دیر به دیر سراغشان را بگیرید. از حدود یک دهه قبل که با هم آشنا شدیم از تمرکز و آرامشش برای حل موضوعات لذت می‌بردم. تجربه‌اش را در کنار آموختن به کار گرفته و تقریبا برای پیچیده‌ترین پرسش‌ها همواره آماده است. به دوستی و همکاری با رضا همواره افتخار میکنم.
علی حاجی محمدی - کارآفرین و موسس همیار وردپرس

علی حاجی محمدی - کارآفرین و موسس همیار وردپرس

سلام من علی‌حاجی محمدی هستم کارآفرین، از تیم همیاروردپرس طراحی وب‌سایت یکی از مهمترین قدم‌های راه اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی است. بعد از راه‌اندازی وب‌سایت باید به طور جدی به فکر سئو بود. جناب اقای رضا شیرازی یکی از قدیمیترین‌ و باتجربه‌‌ترین افراد فعال حوزه طراحی سایت و سئو هستند. توصیه میکنم از خدمات و آموزش‌های خوبشون در جهت بهبود وب‌سایت خود استفاده نمائید.
حمید توکلی - موسس نامی نیک؛ اولین وبسایت تخصصی نام برند در کشور

حمید توکلی - موسس نامی نیک؛ اولین وبسایت تخصصی نام برند در کشور

آبان ماه 91 در جلسه ای که برای هماهنگی بین سخنران های اولین سمینار تخصصی SEO برگزار شده بود با رضا شیرازی عزیز و سایر بزرگان حوزه SEO در کشور آشنا شدم، از آن روز به بعد در طول چند سال گذشته هر بار کسی در مورد یادگیری و خدمات SEO از بنده راهنمایی خواسته، او را به وبسایت شخصی رضا شیرازی ارجاع داده ام. رضا شیرازی به لحاظ تجربه طولانی و تحصیل در شاخه هایی چون "هوش مصنوعی" و "مدیریت کسب و کار" جنبه های مختلف موتورهای جستجو را شناخته و نگاهی بسیار جامع و عمیق به شیوه های برنده شدن و حفظ موفقیت در گوگل دارد. آموزش هایش ساده و قابل فهم بوده و شخصیت خوش اخلاق و متینش موجب افزایش دوستانش شده است.
ایمان خلخالی - مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت VRSQUARE در کانادا

ایمان خلخالی - مدیر دیجیتال مارکتینگ شرکت VRSQUARE در کانادا

کار در فضای دیجیتال مارکتینگ و مخصوصا سئو، جدا از بحث تخصص و دانش و به روز بودن و به روز نگه داشتن نیازمند این هست که اشخاصی که پروژه هایی در این زمینه انجام میدهند از وجدان و انصاف کاری برخوردار باشند. جناب آقای شیرازی یکی از جمله عزیزانی است که من افتخار آشنایی با ایشون رو داشتم، و به جرات میتونم بگم که هم دانش لازم و کافی در این زمینه را دارا هستند و هم پروژه ها رو به صورت کاملا اخلاقی انجام میدهند جدا از اینکه همیشه به دنبال به روز کردن خود در این زمینه هستند. به امید اینکه افرادی مانند آقای شیرازی روز به روز بیشتر بشن و جوانتر ها نه تنها از تجربیات علمی بلکه از تجربیات اخلاقی ایشون هم استفاده کنند.
وحید قنبری زاده - موسس کافه کارآفرینی و مدرسه استارتاپ ایران

وحید قنبری زاده - موسس کافه کارآفرینی و مدرسه استارتاپ ایران

ما از سال 94 تا کنون تجربه همکاری با آقای شیرازی را داشتیم و دوره های متعددی از جمله بازاریابی در اینستاگرام، اصول سئو و بهینه سازی سایت، استراتژی های پیشرفته سئو، سئو مقدماتی و پیشرفته را برگزار کردیم. آقای شیرازی از مدرس های بسیار خوب مدرسه استارتاپ هستند و بالای 90 درصد از فراگیران از کارگاه های ایشان رضایت کامل دارند. در کنار محتوای به روز و کاربردی که در کارگاه ها ارائه می دهند، پاسخگویی فعالانه به سوالات شرکت کنندگان دارند. اخلاق خوب و ویژگی های حرفه ای ایشان باعث شده که همکاری مداوم و موثری را با یکدیگر داشته باشیم.
علی اصغر زین العابدینی مدیر و موسس سایت سئو ناب

علی اصغر زین العابدینی مدیر و موسس سایت سئو ناب

اولین بار سال 1390 بود که با اسم و نمونه کارهای آقای شیرازی در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت آشنا شدم، آن زمان به عنوان برنامه نویس در یکی از فروشگاه های اینترنتی فعالیت داشتم. با دیدن نمونه کارهای آقای شیرازی و مطالعه آموزش های سئو سایت ایشان، به سئو علاقمند شدم و سال 1391 به طور جدی فعالیتم را در زمینه سئو شروع کردم. با وجود اینکه چندین سال از آن زمان گذشته، به روز بودن آقای شیرازی نسبت به فاکتورهای سئو برایم بسیار جالب بوده و هست. آقای شیرازی به عنوان یک فرد با تجربه در این حوزه می تواند کمک زیادی به کسب و کارهای اینترنتی برای پیشبرد اهدافشان بکند و به آنها مشاوره های مناسبی ارائه کند.
فربد وزیری - موسس شرکت وی دیجیتال مارکتینگ در نیوزیلند و پارتنر گوگل

فربد وزیری - موسس شرکت وی دیجیتال مارکتینگ در نیوزیلند و پارتنر گوگل

در عصر دیجیتال، افراد با تایید گروه های مرتبط تبدیل به برند می شوند. یک سال قبل از اینکه رضا شیرازی را ملاقات کنم، او را میشناختم. شما در بحث آموزش می توانید در ایران یکروزه مدرس شوید ولی نمی توانید در درازمدت مدرس معتبر بمانید، راز موفقیت در تمرکز و تداوم است. بهترین جمله در مورد رضا شیرازی را خودش در توئیتر گفته: پیدا کردن یک سئو کار خبره راحت است، فقط کافی است که کلمه کلیدی مورد نظرتان را در گوگل سرچ کنید.

رضا شیرازی مفرد

من رضا شیرازی هستم! متولد سال 1357 در تهران، علاقه زیادی به نرم افزار و تحلیل داده دارم و بعد از چند سال برنامه نویسی، تصمیم گرفتم که در حوزه سئو فعالیت کنم. سپس چند استارتاپ و کسب و کار مختلف تاسیس کردم و در حال حاضر مدیریت مجموعه‌های وب24، سئو24، جت سئو و سایت jet.ir را برعهده دارم.

سایت رضا شیرازی مفرد - متخصص سئو

سئو بخشی از زندگی من است

به عنوان یک پدر، یک همسر، یک مدیر و یک عضو از خانه وب24 همواره تلاش میکنم که وظایف خودم را انجام دهم، در بین همه کارهایی که انجام می دهم، سئو بخش مهمی از زندگی من است که عاشق آن هستم! از آموزش سئو به دیگران لذت می برم و یادگیری سئو تفریح من است.

سئو برای من یک مسابقه است که پیروزی در آن برایم اوج لذت را به همراه دارد و داشتن رقبای قدرتمند به من انرژی و انگیزه می دهد. به همین خاطر است که هر روز وقت قابل توجهی از زمان روزانه خود را به یادگیری سئو اختصاص می دهم. امیدوارم که در این سایت بتوانم شما را نیز در این لذت سهیم کنم.

داستان آشنایی من با سئو از کجا شروع شد؟

برنامه نویسی عاشق کد نوشتن و خلق نرم افزار بودم، به هوش مصنوعی علاقه داشتم و نرم افزارهای هوشمند در زمینه پردازش تصویر و وب می نوشتم، به طور اتفاقی با سئو آشنا شدم و از آن زمان تا به حال عاشقش هستم! بهینه سازی برای موتورهای جستجو علاوه بر اینکه نکات فنی خاص خود را دارد، علمی به شدت متغیر و پویا است و این موضوع باعث می شود که همواره حس قرارگرفتن در یک رقابت را داشته باشید.

ما انسان ها از کودکی حسی در وجودمان است به اسم تعالی، دوست داریم همیشه برنده باشیم! همیشه اول باشیم، برای پیروزی علامند هستیم که مبارزه کنیم و بهینه سازی سایت این حس را به طور کامل در من ارضا میکند!

از آموزش سئو لذت میبرم و سال هاست که دوره های مختلفی در زمینه سئو برگزار میکنم، مشاور سازمان های زیادی در این زمینه بودم و تجربه کار و طراحی موتور جستجوی وب فارسی را هم داشته ام! اگر بخواهم به طور خلاصه ماجرا را شرح دهم، سالهاست که سئو سایت دنیای کاری من است!

سئو بیش از اینکه یک علم باشد، یک هنر است. هنر قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل!

برای اینکه در این رقابت ماراتون نتیجه بگیرید، باید صبر داشته باشید، عاشق یادگیری باشید و با تکنیکها و روش های سئو داخلی و خارجی سایت آشنا بشین. SEO را نمی توان در دانشگاه یا کلاس آموزشی آموخت، سئو یک علم نیست بلکه هنری است مبتنی بر تجربه و همانطور که هر هنرمندی دستخط خود را دارد، هر سئوکاری نیز استراتژی ها و تاکتیک های خود را دارد.

برای پیروزی در مبارزه سئو، باید استراتژی داشت. پیروزی در این مبارزه نیازمند این است که مانند یک شطرنج باز، بتوانید استراتژی و تاکتیک های موثر را برنامه ریزی و اجرا کنید. طراحی استراتژی در سئو، می تواند بسیار هنرمندانه و هوشمندانه و بر اساس منابع داخلی وب سایت و منابع رقبا انجام شود. یک سئو کار خوب، با طراحی استراتژی بهینه می تواند بهترین نتیجه را در زمین مبارزه کسب کند و هنرمندانه به اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کند.

من در سایت خودم به نکات مختلف مرتبط با سئو می پردازم و الگوریتم ها و اتفاقات روز مرتبط با سئو را به شما معرفی می کنم. با وجود تمام مشغله های زیادی که دارم، در سایت شخصی خودم با شور و اشتیاق در مورد سئو می نویسم و مطالعات، تجارب و دانش خود را با شما در میان میگذارم. پس با من همراه شوید تا شما را با دنیای جذاب و پر رمز و راز گوگل و تکنیکهای جذاب بهینه سازی سایت آشنا کنم.

آشنایی بیشتر با من (رضا شیرازی)

تحصیلات من ارشد هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر و دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است. سالهاست که به تدریس سئو و دیجیتال مارکتینگ در سازمان های مختلف مشغولم و از شغل خود لذت می برم. در صورتی که می خواهید بیشتر با من (رضا شیرازی مفرد) آشنا شوید، می توانید به صفحه درباره من مراجعه نمایید یا گالری تصاویر سایت را ببینید یا رزومه رضا شیرازی را ملاحظه نمایید. صفحات من در شبکه های مجازی فعال است و من را می توانید در اینستاگرام، لینکدین، توییتر و آپارات دنبال کنید.

جدیدترین مطالب وبلاگ

بهترین ابزار آنالیز سئو سایت
بهترین ابزار آنالیز سئو سایت

بهترین ابزار سئو برای آنالیز سایت چیست و چگونه می توانیم با استفاده از ابزارهای مناسب وب سایت خود را تحلیل و آنالیز کنیم.

رپورتاژ آگهی چیست: تعریف رپورتاژ خبری
رپورتاژ آگهی چیست: تعریف رپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی یک محتوای خبری است که به صورت زیرپوستی (یا آشکار) به معرفی محصول یا خدمات یک شرکت می پردازد. در این مقاله شما را با تعاریف مختلف و کاربردهای رپورتاژ آگهی آشنا می کنم.

تشابه وردپرس و پراید
تشابه وردپرس و پراید

تشابه وردپرس و پراید چیست و چرا سایت های وردپرسی را می توان با پراید مقایسه کرد؟

تحلیل مشکلات سئو سایت با جت سئو
تحلیل مشکلات سئو سایت با جت سئو

مشکلات فنی و محتوایی سایت های اینترنتی و تحلیل سئو از منظر سئو داخلی می تواند کمک زیادی به سایت های اینترنتی بکند، جت سئو این امکان را برای سایت های ایرانی بوجود آورده است.

موتور جستجوی بومی: از رویا تا واقعیت
موتور جستجوی بومی: از رویا تا واقعیت

آیا می توانیم موتورجستجوی فارسی و مناسب در ایران داشته باشیم؟ موتورجستجوی بومی یک رویاست یا می توان آن را عملی کرد؟

خرید بازدید گوگل، افزایش ورودی گوگل: دروغ های دوست داشتنی
خرید بازدید گوگل، افزایش ورودی گوگل: دروغ های دوست داشتنی

در این مقاله از فریبی دوست داشتنی و کلاه برداری که از مدیران سایت های اینترنتی در ایران می افتد، خرید بازدید گوگل، افزایش ورودی گوگل، بهبود رتبه الکسا و بازی با اعداد پرده برخواهم داشت!

زندگینامه و خدمات گوگل
زندگینامه و خدمات گوگل

بیست و یک سال از راه اندازی گوگل می گذرد و موتور جستجوی گوگل در این سال ها اتفاقات، اشتباهات، خدمات و اتفاقات زیادی را تجربه کرده است. در این مقاله به بررسی خدمات مختلف گوگل و تاریخچه می پردازم.

وبلاگ نویسی چیست، چگونه وبلاگنویس شدم
وبلاگ نویسی چیست، چگونه وبلاگنویس شدم

وبلاگ نویسی چیست و چگونه وبلاگ نویس شدم، خاطرات من از وبلاگ نویس شدن و دنیای جذاب وبلاگ نویسی و ارتباط با کاربران در فضای آنلاین و اینکه چگونه بنویسیم!

دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ
دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ

دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران و نکات مرتبط با شرکت کردن در کلاس های آموزش دیجیتال مارکتینگ و نکاتی درباره شرکت کنندگان این دوره ها!

مشتری را به سایت خود بازگردانید
مشتری را به سایت خود بازگردانید

روش های ایجاد مشتری بازگشتی و افزایش فروش سایت و رها نکردن مشتری پس از ورود به سایت در این مقاله شرح داده شده است.

تیم فوتبال دیجیتال مارکتینگ
تیم فوتبال دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ باید سیستم داشته باشد، هدف داشته باشد و استراتژی. استفاده از رسانه ها و کانالهای محدود شما را به هدف نمی رساند و باعث میشود نتوانید از تمام پتانسیل موجود استفاده کنید.

مصاحبه با مجله خلاقیت در مورد کتاب "آینده خرید کردن شما"
مصاحبه با مجله خلاقیت در مورد کتاب "آینده خرید کردن شما"

مصاحبه رضا شیرازی با مجله خلاقیت در مورد کتاب "آینده خرید کردن مشتری" بهترین کتاب مدیریتی اروپا به دلیل انتشار و ترجمه آن به زبان فارسی.