مصاحبه با من (رضا شیرازی) و تیم وب 24 در برنامه ایده پردازان

مصاحبه با من (رضا شیرازی) و تیم وب 24 در برنامه ایده پردازان که روز یکشنبه (دیروز) از آپارات منتشر شد. اگر علاقمند هستید که بیشتر در مورد وب24 بدانید و صحبت های من در مورد سئو و طراحی سایت را بشنوید پیشنهاد میکنم این ویدئو را مشاهده نمایید.

در این ویدئو برخی از همکارانم در وب24 نیز صحبت کرده اند و دیدگاه های خود را مطرح کرده اند و نکات آموزشی در مورد بهینه سازی نرخ تبدیل و سئو مطرح شده است.

وب 24 به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه سئو و طراحی سایت در ایران، با ایجاد تمرکز کاری در این حوزه توانسته است خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه کند و افتخار همکاری با بسیاری از سایت های بزرگ ایران را در کارنامه خود دارد. رویکرد شرکت وب 24 بر اساس مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت عالی است و بر همین اساس بر خلاف بسیاری از همکاران فعال در این حوزه تمرکز خود را بر روی نقاط قوت خود نهاده است و تنها خدماتی را مشتریان خود ارائه می کند که با کیفیت عالی انجام می شود.

استراتژی های طراحی شده توسط این شرکت برای مشتریان خود، باعث می شود که با سرعت قابل توجهی از سایر رقبای بازار خود پیشی بگیرند و استفاده از تکنیکهای بهینه سازی سایت و بازاریابی چند کاناله نهایتا باعث خواهد شد که سهم بازار قابل توجهی را برای خود داشته باشند.

در صورتی که علاقمند هستند اطلاعات بیشتری در مورد وب 24 داشته باشید، مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

همچنین بخش دوم همین ویدئو را که برنامه ایده پردازان تهیه کرده است از طریق آپارات می توانید مشاهده نمایید.

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
مطالب سایت را از دست ندهید
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • سرویس فوق با استفاده از ابزار قدرتمند گوگل فیدبرنر راه اندازی شده است.
  • پس از ثبت نام ایمیل فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد و باید روی لینک فعالسازی کلیک کنید.
  • از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد و هر زمان که مایل بودید می توانید عضویت خود را لغو کنید.