لینک منبع در مقالات کپی را چگونه ایجاد کنیم؟

 پرسش:

وقتی مقاله ای را کپی میکنیم و میخواهیم به منبع مقاله لینک بدهیم، این لینک باید فالو باشد یا نوفالو؟

پاسخ:
شما زمانی باید لینکها را نوفالو کنید که منبع آنها را نمیشناسید و مورد اعتماد شما نیست. گوگل اعلام کرده تبلیغات، کامنت ها و لینکهای ناشناس را نوفالو کنید‌ تا وارد الگوریتم های گوگل نشوند.

بنابراین نوفالو کردن لینک های داخلی یا لینک های خارجی که مورد اعتماد شماست، کار اشتباهی است. ضمنا این تصور که دادن لینک خروجی باعث کم شدن اعتبار و ارزش سایت می شود نیز اشتباه است. همچنین به این دلیل که گوگل لینک های نوفالو را دنبال نمی کند و این لینک ها وارد الگوریتم گوگل نمی شوند، بنظر می رسد که لینک های خروجی نوفالو تاثیری در ایجاد لینک منبع نداشته باشند.

زمانی که به سایت منبع لینک میدهید و آن سایت از نظر شما معتبر هست، بهتر است لینک فالو باشد. لینک فالو به سایت های معتبر و مرتبط با موضوع نه تنها مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، بلکه در صورتی که مطلب جامعی نوشته اید و در محتوای مطلب می خواهید به موارد مختلف اشاره کنید، بهتر است به مراجع معتبر اشاره کنید و گوگل نیز به چنین محتوایی ارزش بیشتری ارائه می دهد.

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
  • رضا شیرازی 1397/05/07
    پاسخ به دانلود موسیقی: خیر دوست عزیز لینک را دنبال نمیکنه و وارد الگوریتم های گوگل نمیشه، در این مورد خود گوگل ویدئوی آموزشی داره و ما هم چند آزمایش مختلف را در وب 24 منتشر کرده ایم.
  • مطلب خوبیه فقط ایننکه توی نوفالو گوگل باز هم لینکو دنبال میکنه بحث سر ارزش دادن بهش هست
  • همراه مووی 1396/10/19
    عرض ادب
    واقعا موافقم با حرفتون چون خودم این راه رو کاملا تجربه کردم و با دادن لینک به سایت های معتبر بسیار تاثیر مثبت میذاره رو سایت :)