افسانه های سئو

افسانه های سئو عنوان سخنرانی است که در ماه جاری برگزار خواهم کرد و اطلاعات بیشتر در مورد آن را بزودی اعلام میکنم.

موتورهای جستجو علاقه ای ندارند که الگوریتم های آنها توسط مردم شناسایی شود، به این دلیل که افراد مختلف می توانند رتبه های آنها دستکاری کنند و پس از این اتفاق مقبولیت خود را از دست می دهند. به همین خاطر در بحث الگوریتم های رتبه بندی، همواره گمانه زنی ها، آزمایش ها و حدسیات افراد مختلف است که آنها را مشخص میکند.

بسیاری از پارامترهایی که از دید مردم در نتایج موتورهای جستجو تاثیر دارند یا به طور کل اشتباه هستند یا به پارامترهای دیگری وابسته هستند و پارامتر اصلی پنهان است. در سخنرانی که در ماه جاری برگزار میکنم، حدود 70 افسانه سئو را بازگو خواهم کرد که مردم جامعه به اشتباه آنها را جز پارامترهای گوگل تصور می کنند، همچنین برخی از پارامترها نیز وضعیت عکس دارند.

در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد افسانه های سئو و سخنرانی فوق به شما خواهم داد. توضیح اینکه سخنرانی کاملا رایگان و از طرف انجمن انفورماتیک ایران برگزار خواهد شد.

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
 • رضا شیرازی 1395/09/01
  پاسخ به سعید: در پست های بعدی حتما زمان و مکان دقیق را اعلام خواهم کرد.
 • سعید 1395/08/30
  سلام آقای شیرازی
  میشه بگید این سخنرانی دقیقا کی و کجا هست و افرادی که موفق به شنیدنش نمی شن از کجا می تونن فایل سخنرانی رو تهیه کنن؟
 • علیرضا 1395/08/29
  خیلی هم عالی.
  انشالله شرکت خواهم کرد و از تجربیات استاد عزیزم بهره خواهم برد.