دوره آموزش سئو و بهینه سازی سایت

در سال 94 تماس های زیادی با وب24 و من میشد و از من خواسته شد که دوره جدیدی در زمینه سئو برگزار کنم. به دو دلیل این کار را انجام ندادم دلیل اول اینکه مشغله های کاری زیادی داشتم و این موضوع تمرکز کاری من را از بین می برد و از طرف دیگر با توجه به دوره های مناسب و جامعی که قبلا برگزار شده بود و فیلم آن در اختیار علاقمندان قرار می گرفت ( و در حال حاضر هم همینطور است) نیازی به برگزاری دوره جدید نمی دیدم.

به افرادی که در تهران نیستند پیشنهاد میکنم که فیلم های آموزش سئو را تهیه کنند:

در بهمن ماه سمینار بازاریابی در اینستاگرام و تلگرام را برگزار کردم که استقبال بسیار خوبی از آن شد و همانجا طبق توافقی که با برگزار کننده سخنرانی داشتیم قرار شد که در تاریخ 6 اسفند دوره دیگری در مورد سئو داشته باشیم. تصاویر سخنرانی بازاریابی در اینستاگرام و تلگرام را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید:

http://www.rezashirazi.com/PGroup16.aspx

در هر صورت اتفاق فوق باعث شد که پیش از پایان سال 94 دوره جدیدی در زمینه سئو برگزار کنم و امسال هم این توفیق را داشته باشم که در این زمینه فعالیت کنم و کمکی هر چند کوچک به ارتقا دانش سئو در ایران بکنم.

طبق هماهنگی که با برگزار کننده داشتیم همراهان مجموعه وب24 می توانند با تخفیف در این سخنرانی شرکت کنند و با استفاده از کد تخفیف web24_35 تخفیف 35% برای شرکت در این سخنرانی داشته باشند.

دوره آموزش سئو و بهینه سازی سایت

اطلاعات بیشتر در این زمینه در لینک زیر وجود دارد :

https://evand.ir/events/1seo

برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های آموزشی و مقالات ما می توانید کانال تلگرام ما را دنبال کنید:

کانال آموزش سئو و بهینه سازی سایت در تلگرام

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
 • رضا شیرازی 1394/12/04
  پاسخ به بابک: کتاب آقای رودکی، یکی از کتابهای مناسب در زمینه سئو هست و به صورت پایه ای و مقدماتی موضوعات سئو را برای افراد مبتدی مطرح میکنند. مطالب این دوره هم برای افرادی که دانش زیادی ندارند مفید هست برای اینکه اصول و مفاهیم سئو را یاد بگیرند و هم برای افرادی که شغلشان سئو هست یا طراح سایت هستند و مطالب دوره کاملا بروز هستند و نکات و الگوریتم های جدید گوگل در این دوره مطرح می شوند و به نظر من این دو موضوع با هم قابل مقایسه نیستند.
 • بابک 1394/12/02
  سلام :
  لطفا بفرمایید که چند درصد از مطالب گفته شده در این مجموعه با مطالب کتاب آقای رودکی به نام "یک یا دوهزار و یک" مشترک هستش؟
  ممنونم.
 • رضا شیرازی 1394/11/28
  پاسخ به مرتضی: بله از دوره فیلم برداری خواهد شد.
 • مرتضی 1394/11/27
  سلام
  یه سوال دارم این که بعد از دوره تموم شد آیا ویدیو دوره هم در اختیار ما قرار میگیره؟؟؟
  ممنون