موش های تهران و یارانه نقدی

حدود یک ماهی هست که تصمیم گرفتم فاصله بین منزل و محل کار را پیاده طی کنم. فعلا که هوای تهران چندان آلوده نیست و هوا هم چندان سرد نشده، پیاده روی کار بسیار لذت بخشی است.

در طول مسیر هر روز موش های زیادی را می بینم که در جوی های یوسف آباد مشغول فعالیت هستند، با چندتایی از آنها هم آشنا شدم! چند روز پیش که داشتم به طرف شرکت می آمدم یکی از موش ها رو دیدم که کنار قبض عابر بانک مرده است، البته نفهمیدم که واقعا مرده یا خودش را به موش مردگی زده است! بیچاره زن و بچه هایش ...

یارانه نقدی و مارجرای موش های تهران

همانطور که در تصویر می بینید، این موش زمانی که قبض بانک را گرفته این بلا سرش آمده! من حدس میزنم یارانه نقدی خانوادش قطع شده و بیچاره سکته کرده به خاطر همین موضوع... به هر حال الان اوضاع مالی موش ها خیلی هم خوب هست و درامد مناسبی دارند و باید یارانه آنها قطع بشه، من که هر روز از کنار چندتایی از آنها می گذرم خودم شاهدم که همه چیز به وفور برایشان مهیا است.

البته راستش را بخواهید دلم برایش سوخت، بنده خدا چند سر عایله داره ... فکرشو بکنید هر موش در زمان زایمان بین 5 تا 10 بچه به دنیا می آورد و تازه زمانی تعداد بچه های موش به 17 تا هم می رسه، اگر همسر این آقا موشه تا به حال 4 بار هم زایمان داشته باشه تعداد بچه هاش حدود 30 تایی میشه که خب با یک حساب و کتاب ساده می شه فهمید که ماهیانه حدود یک میلیون و چهارصد هزارتومانی باید به حسابش واریز می شده. 

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
 • رضا شیرازی 1392/07/04
  پاسخ به مصطفی: مصطفی جان، در مطلب جداگانه ای پاسخ سوال شما را خواهم داد. موفق باشید
 • جالب بود , با این مطلب طنز شما به یاد مبلغ درآمد خط فقر افتادم که اکثریت مردم ایران برعکس خانواده موشهای ایرانی زیر خط فقر زندگی میکنند ولی همواره تلاش میکنند تا مشکلات سایر مسلمانان جهان را حل کنند
 • سلام یاد سریال دودکش افتادم.وقتی که اتفاقی می افتاد یکی از بازیگرامی گفت: بدبخت شدیم یارانه رو قطع کردن؟
 • مصطفی 1392/07/03
  موش تو تهران چکار می کنه؟؟
  .........................
  اول بابت زحماتتون و پاسخ هاتون ممنون. فرموده بودید بابت راه کارهای بازاریابی اینترنتی، مشاوره حضوری داشته باشیم اما متاسفانه بنده مشهد هستم.
  البته هر وقت بیام تهران می یام خدمتتون. بفرمائید از راه دور هم امکانی داره ما از تجربیاتتون فیض ببریم؟
  ما هر وقت میام خدمت شما یه سوالم می پرسیم مهندس. می خواستم بپرسم اگر عنوان پست به جای برچسب قرار بگیره چطوریه؟ یه جا خوندم اگر تگ ها بصورت جمله باشند نتایج بهتری دارن. نظر شما چیه؟
  ببخشید بسیار طولانی شد
مطالب سایت را از دست ندهید
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
 • سرویس فوق با استفاده از ابزار قدرتمند گوگل فیدبرنر راه اندازی شده است.
 • پس از ثبت نام ایمیل فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد و باید روی لینک فعالسازی کلیک کنید.
 • از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نخواهد شد و هر زمان که مایل بودید می توانید عضویت خود را لغو کنید.