فیسبوک رفع فیلتر شد!

سایت شبکه اجتماعی فیسبوک امروز رفع فیلتر شد. فیسبوک آخرین بار قبل از انتخابات سال 88 رفع فیلتر شده بود و پس از انتخابات مجددا فیلتر شد. امیدوارم که رفع فیلتر سایت فیسبوک آغازی باشد برای بهبود وضعیت اینترنت در ایران، در حال حاضر جوانان ایرانی و فعالان اینترنت از هر دو طرف با مشکل فیلترینگ مبارزه میکنند.

توضیحات تکمیلی در مورد رفع فیلتر شدن فیسبوک (یک روز بعد):

ظاهرا دلیل رفع فیلتر شدن فیسبوک نقص فنی در سیستم فیلترینگ کشور بوده و عملا فیسبوک رفع فیلتر نشده است. البته پس از اعلام رفع فیلتر فیسبوک بسیاری از سایت های خبری مانند خبرگزاری فارس مطالب بسیار تندی منتشر کردند و از دولت به خاطر این کار انتقاد شدیدی کردند. در هر صورت فعلا وضعیت مانند قبل است.

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
 • asasoal 1392/06/27
  سلام
  من از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم اما رفع فیلتر نشده!
 • وحید 1392/06/27
  سلام ولی سایت ارور در دسترس نبودنو میده!
 • جعفر 1392/06/26
  سلام ن برا من که فیلتره فکر نکنم حالا حالاها رفعش کنن
 • خبر خوبی بود نه بخاطر رفع فیلتر فیسبوک بلکه هر قطع رابطه ای در دنیای ارتباطات امروز یعنی عقب ماندگی و از طرفی هم در کشور ما همیشه مردم دنبال مواردی هستند که در آن محدودیت وجود دارد شاید با عدم محدودیت در دسترسی به Facebook کاربران اینترنتی به سراغ شبکه های اجتماعی داخلی بروند