معرفی سایت سیری در ایران

سیری در ایران یک سایت اطلاع رسانی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم ایران و یک پورتال اطلاع رسانی در مورد گردشگری است.

آدرس سایت : www.seeIran.ir

یکی از بازدیدکنندگان سایت از من خواست که این سایت را تحلیل کنم. با توجه به اینکه این سایت با وردپرس طراحی شده و تحلیل اسکریپت های آماده از نظر فنی کمکی به مدیرسایت و خوانندگان مطلب نمی کند، همانطور که قبلا هم گفتم چنین سایت هایی را تحلیل نمیکنم. اما مطالب این سایت و تصاویر به کار رفته در آن بقدری زیبا بود که تصمیم گرفتم آن را به عنوان یک سایت جالب و مفید معرفی کنم و امیدوارم بینندگان سایت من استفاده لازم را از مطالب این سایت ببرند.

به مدیران سایت پیشنهاد میکنم که با شرکت های مسافرتی معتبر طبیعت گردی مانند شرکت اسپیلت البرز همکاری کنند و خدمات ارائه شده روی سایت را افزایش دهند.

 

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)
نظرات
  • سلام استاد شیرازی , اگر ممکنه این سایت رو تحلیل یا به دوستان معرفی کنید سایت خیلی جالبیه برای بالا بردن اطلاعات جنگ تحمیلی با عراق و نسلی که نمیدونن در اون دوران چه ها بر سرایرانی اومد - http://razavi.aqr.ir/files/admintab/uploads/vizhe/pelak8/