سئو تضمینی | بهینه سازی سایت تضمینی

دانلود کاتالوگ سئو

پیشنهاد خوب در زمینه سئو - افزایش فروش سایت

سئو تضمینی به معنای انجام خدمات سئو پاک و به اصطلاح سئو سفید به صورت تضمینی است و بهینه سازی سایت در این خدمات با تضمین رتبه مناسب انجام می شود.

 تیم سئو ما پس از انجام موفق پروژه های بسیار زیاد در داخل و خارج از ایران پیشنهاد ویژه و بسیار مناسبی را برای فعالان عرصه های مختلف اقتصادی دارد. ما میتوانیم با کمترین ریسک ممکن مشتریان شما را افزایش داده و فروش شما را چند برابر کنیم.

به طور کلی فعالیت هایی که در زمینه سئو انجام می شود به دو شاخه سئو سفید و سئو سیاه تقسیم می شوند: سئو سفید، فعالیتهایی است که گوگل از آنها حمایت می کند و به مدیران سایت ها توصیه می کند بر اساس آنها عمل کنند، به عنوان مثال افزایش سرعت سایت، تولید محتوای مناسب و... و سئو سیاه به عملیاتی گفته می شود که گوگل با آن مبارزه می کند و افرادی از آن استفاده می کنند که به دنبال بهبود رتبه سایت خود در گوگل با استفاده از روشهای نامناسب و فریب آمیز هستند.

کلیه خدمات ارائه شده توسط تیم سئو ما از نوع سئو سفید هستند و ما هرگز از روش های سیاه استفاده نمیکنیم، سئو سیاه ممکن است در کوتاه مدت تاثیر داشته باشد اما در دراز مدت باعث از بین رفتن وضعیت سایت شما در گوگل خواهد شد.

سئو تضمینی به چه معناست؟

سئو و بهینه سازی سایت به صورت تضمینی به معنای انجام خدمات به شرط گرفتن نتیجه مناسب در گوگل است. هدف تیم سئو ما بهبود رتبه سایت شما در گوگل با رویکرد بدست آوردن مشتری هدف و تبدیل آن به خریدار است. قطعا در طول زمان الگوریتم های گوگل تغییر می کنند، صفحات جدیدی در اینترنت بوجود می آیند و قدرت رقبای شما نیز تغییر می کند، بنابراین شرایط همواره ثابت نخواهد بود و تغییر می کند.

تیم سئو ما که از متخصصین با تجربه در زمینه سئو داخلی و خارجی تشکیل شده است تمام این تغییرات را رصد می کنند، برای شما کلمات کلیدی مرتبط استخراج می کنند و با در نظر گرفتن و تحلیل وضعیت رقبایی که دارند به دنبال کسب بهترین نتیجه برای شما در گوگل هستند. ما با تعریف پکیج های مشخص در زمینه سئو فعالیت های خود را مشخص کرده ایم و بر همین اساس می توانیم انجام خدمات بهینه سازی سایت با بالاترین کیفیت را به شما ضمانت دهیم.

نحوه کار به این صورت خواهد بود که پس از مشخص شدن کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری شما، ما مدت زمانی را جهت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شما تضمین می دهیم و در صورتی که پس از طی شدن زمان فوق نتیجه لازم را از گوگل نگرفتید کلیه وجوه پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

دانلود کاتالوگ سئو

چرا سئو تضمینی؟

سئو تضمینی ریسک انجام خدمات سئو برای شما را کاهش خواهد داد و دیگر نگران هزینه ای که بابت سئو انجام می دهید نخواهید بود. البته در نظر داشته باشید که مبلغی که بابت سئو هزینه می کنید یک نوع سرمایه گذاری زودبازده محسوب می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه آن را خواهید دید. در دنیا هیچ رسانه تبلیغاتی به غیر از گوگل وجود ندارد که مشتری هدف را دقیقا در زمان تصمیم گیری به سمت سایت شما هدایت کند و گوگل تنها رسانه تبلیغاتی است که چنین امکانی را در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین صرف نظر از تعداد ورودی که از گوگل دریافت خواهید کرد، این روش بیشترین بازدهی را برای شما خواهد داشت.

سئو تضمینی - بهینه سازی سایت به صورت تضمینی

 آیا خدمات سئو تضمینی یکبار انجام خواهد شد و دیگر نیازی به ادامه همکاری با شما نداریم؟

همانطور که قبلا توضیح دادیم، نتایج گوگل همواره در حال تغییر هستند، بنابراین پس از اینکه سایت شما رتبه مناسبی دریافت کرد، هیچ دلیلی وجود ندارد که رتبه خود را برای همیشه حفظ کند و شما نیاز خواهید داشت که همواره از خدمات سئو درکنار سایت خود استفاده کنید. به همین دلیل پکیج های ما در قالب قراردادهای سالیانه هستند و کارشناسان ما همواره در کنار شما خواهند بود و به شما خدمات لازم را ارائه می دهند.

در واقع کار ما پس از کسب رتبه مناسب در گوگل به اتمام نمی رسد و علاوه بر حفظ رتبه قبلی شما، وضعیت سایت شما را در کلمات دیگر نیز بهبود خواهیم داد.

آیا خدمات سئو تضمینی به یک کلمه کلیدی محدود می شود؟

خیر، تیم سئو ما همواره به دنبال کسب بهترین نتیجه برای مشتری است و ما به دنبال رونق بخشیدن حداکثری به کسب و کار شما هستیم. به همین دلیل همواره کلمات کلیدی مرتبط با موضوع فعالیت شما را استخراج کرده و رتبه سایت شما در کلمات مختلفی که مشتری هدف شما جستجو می کند بهبود می دهیم.

دانلود کاتالوگ سئو