برگزاری دوره آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی

 چهارشنبه 06 دی 1396 - 12:58
 0
 1839
بدون امتیاز
برگزاری دوره آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی

پس از مدت ها تصمیم گرفتم که مجددا به برگزاری و تدریس دوره های آموزشی بپردازم. دلیل اصلی این موضوع آموزش افرادی است که علاقمند به توسعه کسب و کار اینترنتی خود هستند و به دلیل کمبود دانش فنی نمی توانند از حداکثر پتانسیل هایی که دارند استفاده کنند.

بسیاری از افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند، روش های مناسب طراحی محصول، معرفی محصول، بازاریابی اینترنتی، مدل های کسب درآمد از اینترنت و توسعه را نمی دانند و به همین دلیل شکست می خورند. در این دوره آموزشی نکات مهمی در این زمینه به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد.

ما در مجموعه وب 24 به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو همواره شاهد این موضوع بوده ایم که افراد زیادی به ما مراجعه می کنند تا برای آنها سایت طراحی کنیم و یا رتبه سایت آنها در گوگل را بهبود دهیم. مشکل بزرگی که اکثر این افراد دارند این است که اطلاعات کمی در این مورد دارند و همین موضوع باعث می شود که نتوانند در کسب و کار خود موفق شوند.

ما در این دوره به شما تمام نکاتی را که برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی لازم است و همچنین اطلاعات لازم جهت راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را آموزش می دهیم.

 

آیا می خواهید یک کسب و کار موفق آنلاین مانند اسنپ، دیوار و دیجی کالا داشته باشید؟

 حتما تا کنون شما هم به این نتیجه رسیده اید که بعضی از کسب و کارهای اینترنتی مانند دیجی کالا و اسنپ بسیار موفق عمل کرده اند و در این دنیای پر رقابت ،کار کردن تنها به صورت سنتی شما را از رقبا عقب خواهد انداخت. ممکن است حتی در این زمینه اقدام کرده باشید و طراحی سایتی انجام داده باشید که بعد از مدت کوتاهی شما را از شروع این کار منصرف کرده باشد.زیرا نه تنها به کسب و کار شما کمکی نکرده است بلکه زمان و هزینه زیادی را هم از دست داده اید. لازم است بدانید در دنیای امروز علاوه بر ضرورت حضور شما در کسب و کار های اینترنتی ، اطلاعات کامل در این زمینه قبل از ورود کردن به آن است.

 

آنچه باید قبل از طراحی سایت بدانید !

قبل از هر اقدامی ابتدا باید نیاز جامعه را بشناسید و بر اساس آنها هدف خود از راه اندازی کسب و کار اینترنتی را مشخص نمایید. بعد از مشخص شدن نوع کسب و کار اینترنتی، الزاماتی وجود دارد که برای انتخاب آن ها لازم است اطلاعات کافی و مناسبی در این زمینه داشته باشید.

در این دوره آموزشی به شما خواهیم آموخت که چگونه کسب و کار خود را تعریف کنید و با مدل های مختلف کسب درآمد از اینترنت آشنا خواهید شد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه برای وب سایت خود بازدید ایجاد کنید و این بازدید را به درآمد تبدیل کنید.

برای موفقیت کسب و کار چه باید کرد؟

قبل از اینکه کسب وکار آنلاین خود را راه اندازی کنید، باید شناخت کاملی از نیازهای مخاطب و بازار آنلاین داشته باشید. راه اندازی کسب و کار آنلاین، آغاز کار است و بعد از آن باید بدانید که بهترین راه ها برای شناساندن کسب و کار خود به عموم مخاطبین و با حداقل هزینه کدام روش ها است.

در این دوره آموزشی با انواع کسب و کارهای اینترنتی آشنا خواهید شد و نکاتی که برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی لازم است را یاد خواهید گرفت.

سرفصل های دوره کسب و کار اینترنتی

  • کسب و کار اینترنتی چیست و چرا اهمیت دارد؟
  • درآمد پایدار چیست
  • مدل های کسب درآمد از اینترنت
  • برندسازی و انتخاب نام مناسب
  • مفاهیم کاربردی
  • سنجه های اندازه گیری موفقیت کسب و کار اینترنتی
  • بازاریابی درونگرا و بازاریابی برونگرا
  • تبدیل بیننده به خریدار (بهینه سازی نرخ تبدیل)
  • عوامل وفاداری کاربران اینترنتی
  • و...

افرادی که زودتر در دوره ثبت نام کنند، از تخفیف ویژه برخوردار می شوند.

جهت ثبت نام در دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید:

ثبت نام در دوره آموزشی کسب و کار اینترنتی

 

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله: