کاربردهای جالب و متنوع برای سئو

 شنبه 06 خرداد 1396 - 08:08
 0
 1820
بدون امتیاز
کاربردهای جالب و متنوع برای سئو

سئو فقط به درد اینکه در گوگل رتبه بیارید و محصولات خودتان را بفروشید نمیخوره!
یادم هست حدود 8 سال پیش از یک نفر در یک شهرستان یک دستگاه سخت افزاری خریدم, بعد ازاینکه پول را به حساب ایشون واریز کردم دیگه جوابم را نداد.
حوصله اینکه برم شکایت کنم هم نداشتم, یک مطلب نوشتم و در گوگل آوردم بالا که این شخص کلاه بردار هست و ازش خرید نکنید. یکم که گذشت بهم زنگ زد و گفت بیا پولت را پس میدم با سود بانکیش به شرطی که مطلبی که نوشتی را پاک کنی...

در مجموعه وب24 ، از اردیبهشت تصمیم گرفتیم به تیم برنامه نویسی یک یا دو نفر نیرو اضافه کنیم. حدود دو میلیون تومان هزینه آگهی استخدام در سایتهای مختلف دادیم اما نیروی مناسب و حرفه ای پیدا نشد.
بالاخره تصمیم گرفتم خودم دست به کار بشم و یک خبر در سایت نوشتم در مورد استخدام برنامه نویس asp.net و الان صفحه اول گوگل هست!
کلا سئو کاربردهای جالبی داره:
سئو در خدمت عدالت
سئو در خدمت کارآفرینی و استخدام و...

کاربردهای دیگه ای هم برای سئو وجود داره، یک بار یکی از دوستان تعریف میکرد که شخصی برای خودش اسم مستعار درست کرده و پروفایل جعلی در تمام شبکه های اجتماعی و خودش را مدیرعامل یک شرکت بزرگ و موفق معرفی کرده و در نتایج گوگل اخبار و مطالبی در مورد این اسم جعلی نوشته و بعدش در جلسات و قرارهای ملاقات اسم جعلی رو بکار میبرده و کلاه برداری میکرده.

در حالت کلی وقتی به موضوع نگاه کنیم، با توجه به نیتی که افراد مختلف دارند، می توانند از گوگل برای مقاصد خودشون استفاده کنند.
شما چه کاربردهای دیگه ای برای سئو سراغ دارین؟

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله: