سخنرانی عملی رایگان افسانه های سئو (انجمن انفورماتیک ایران)

 پنجشنبه 18 آذر 1395

سخنرانی رایگان افسانه های سئو از طرف انجمن انفورماتیک ایران برگزار می شود، سخنران آقای رضا شیرازی مفرد مدیر وب24 هستند و در این سخنرانی در مورد افسانه ها و باورهای غلطی که در مورد سئو وجود دارد صحبت خواهند کرد. شرکت در این سخنرانی برای عموم علاقمندان رایگان و آزاد می باشد.

موتورهای جستجو همواره تلاش می­کنند که الگوریتم­های خود را از دید مردم پنهان کنند، زیرا با شناسایی پارامترهای موثر در رتبه ­بندی سایت­ها افراد مختلف می ­توانند با رتبه آنها بازی کنند و نتایج آنها اعتباری نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده که تصورات اشتباهی نزد افراد جامعه در مورد کارکرد و سیگنال­های موثر در موتورهای جستجو شکل بگیرد و افسانه های مختلفی در مورد نحوه عملکرد موتورهای جستجو نقل شود. در این سخنرانی ضمن بررسی اجمالی روش کار گوگل و الگوریتم های آن،  افسانه ها و تصورات اشتباهی که مردم و مدیران سایت­ها در مورد نحوه کارکرد گوگل دارند، مورد بحث و بررسی قرار می­گیرد. همچنین به برخی از روش های سئو سفید و سئو سیاه و تغییرات اخیر الگوریتم­های گوگل اشاره می­شود.

درباره سخنران

آقای مهندس رضا شیرازی مفرد، بیش از 18 سال است که در زمینه پیاده‌سازی و تحلیل پروژه‌های نرم‌افزاری فعالیت می­کند. او فارغ التحصیل رشته هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر تهران است. پروژه کارشناسی‌ارشد وی پیاده‌سازی الگوریتم بهینه موتور جستجوی وب در زبان فارسی بوده است. او سالهاست که در زمینه سئو فعالیت می کند و در این زمینه مقالات، سخنرانی ها و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار کرده است. آقای مهندس شیرازی مفردمدیر وب24 می­باشد.

شرکت در سخنرانی برای مدیران سایت ها، طراحان سایت و افرادی که در زمینه سئو فعالیت می کنند توصیه می شود. شرکت در سخنرانی رایگان است و شرکت برای عموم آزاد می باشد.

زمان برگزاری: چهارشنبه 24 آذر ماه ساعت : 16:30الی 18:00
مکان برگزاری: خیابان کارگر شمالی، پایین تر از انرژی اتمی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
hamed noktedan
 ارسال شده در : چهارشنبه 01 دی 1395

من در این کنفرانس شرکت کردمانتهای جلسه گفتید که فایل پاورپوینت رو در سایت انجمن فناوری اطلاعات قرار میدیدولی چیزی اونجا پیدا نکردم