نحوه نمایش نتایج گوگل تغییر می کند

 شنبه 25 اردیبهشت 1395

سلام

گوگل در حال آزمایش برای تغییر نتایج خود است و در برخی از کشورها به صورت تصادفی نتایج خود را با رنک سیاه نمایش می دهد. هر زمان که گوگل بخواهد الگوریتم جدیدی را ارائه کند و یا تغییری در ساختار خود انجام دهد ابتدا این کار را به صورت تصادفی برای برخی از افراد انجام می دهد و نتایج حالت جدید و قدیم را بررسی میکند.

پس از اندازه گیری نتایج و بهبود سیستم الگوریتم جدید را منتشر می کند. این بار گوگل ظاهر صفحه نتایج جستجوی خود را تغییر داده است و با آزمایش کردن در حال بررسی رفتارهای مردم در صفحه نتایج جدید است. به احتمال زیاد ظاهر نتایج گوگل تا چند وقت دیگر در ایران نیز دچار تغییر خواهد شد.

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار در مورد سئو و گوگل می توانید نرم افزار اندروید رضا شیرازی را از طریق بازار بر روی گوشی موبایل خود نصب نمایید. لینک نصب نرم افزار :

آموزش سئو  - رضا شیرازی

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
مهسا
 ارسال شده در : یکشنبه 25 مهر 1395

متاسفانه بازدید سایت پر بازدیدم دقیقا از 12 شهریور نصف شده و هیچ دلیلی هم نداره.به نظرتون این الگوریتم می تونه موقتی باشه؟بعضی از کلمات رو که سرچ می کنم تو صفحه اول 3 تا لینک از یک سایت میاد و گوگل واقعا قاطی کرده.امیدوارم به وضع سابق برگرده

سید حمید
 ارسال شده در : چهارشنبه 31 شهریور 1395

بسیار ممنونم از مطالب اموزنده و کاربردی تون یه سوال داشتم چکونه سایت خود رو در گوگل در صفحه اول سرچ قرار دهیم

mah
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 تیر 1395

با سلام چند ماه هست که نتایج گوگل برای من متفاوت می آید مثلا با یک کوئری سایت من جایگاه یک را داره و فردا که میزنم جایگاه ندارم و روز بعد جایگاه دارم چند وقت هست که دیگه با اون کوئری من جایگاه ندارم ولی سایت های دیگه همچنان ثابت هستند و فقط سایت من تغییر میکنه و یک سایت دیگه به جاش می آد به نظرتون این هم به خاطر الگوریتم جدید گوگل هست من باید چکار کنم ؟

Ali Ebrahimi
 ارسال شده در : چهارشنبه 02 تیر 1395

چقدر جالب ممنون از شما

خسرویان
 ارسال شده در : شنبه 25 اردیبهشت 1395

سلام، متشکرم از مطالب به روز و مفید سایت شما

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 23 تیر 1395

پاسخ به mah: در مواقعی که گوگل الگوریتم جدید ارائه می کند، با تغییر نتایج برای کاربران الگوریتم های قبلی و جدید را با هم مقایسه میکند و نهایتا بهترین حالت ممکن را به عنوان الگوریتم جدید ارائه می دهد.