روند تغییرات جامعه در بازار طراحی سایت

 یکشنبه 15 فروردین 1395 - 12:13
 4
 1333
بدون امتیاز
روند تغییرات جامعه در بازار طراحی سایت

حدود دو سال پیش بود که مقاله ای در مورد جوملا نوشته بودم و بدون آنکه متوجه شوم و برنامه ای برای این کار داشته باشم، در مدت زمان کوتاهی مقاله من در رتبه اول گوگل به ازا جستجوی طراحی سایت با جوملا قرار گرفت. افراد متعصب زیادی به سمت من حمله کردند و حتی من را تهدید کردند! شخصی برای اینکه داغ دل خود را خالی کند، داستانی خیالی از من نوشت و در انجمن های اینترنتی منتشر کرد و در آن داستان تهمت ها و مطالب بسیار زشتی را به من نسبت داد. در انچمن های امنیتی جوایز زیادی برای هک کردن سایت های ما گذاشته شد و عده زیادی تلاش به این کار کردند و....

اما هیچکدام از این دوستان عزیز، سعی نکردند اصل ماجرا را با آرامش بشنوند و در مورد آن فکرکنند. اگر سایت شما وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو یا هر چیز دیگری هست دلیلی ندارد که متعصبانه به ان نگاه کنید و چشمان خود را به روی واقعیات ببندید. اگر به شغل شریف طراحی سایت مشغول هستید، برای اینکه موفقیت بیشتری کسب کنید باید بتوانید اتفاقاتی که در دنیای اطرافتان می افتد را درک کنید. انسانهای باهوش افرادی هستند که می توانند نیازهای جامعه را درک کنند و راه حل های مناسب با آن ارائه دهند.

روز گذشته مقاله ای در سایت آی تی ایران منتشر کردم که به بررسی روند تغییرات جامعه در زمینه طراحی سایت می پردازد. خوشحال خواهم شد که مقاله را مطالعه کنید و نظر خود را در این مورد بیان کنید. چه وبمستر یا سئو کار باشید و چه طراح سایت، فکرمیکنم این مقاله می تواند برای شما مفید باشد.

روند تغییرات در بازار طراحی سایت ایران

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
سلامت
 ارسال شده در : دوشنبه 20 دی 1395

دمت گرم خیللی سایتخوبی داری

عابدین
 ارسال شده در : چهارشنبه 06 مرداد 1395

مثل تمامی آموزش هاتون بازم مفید بود

احمد
 ارسال شده در : شنبه 04 اردیبهشت 1395

با سلاممساله فقط هزینه نیست بلکه بدقولی و اذیت کردن های متعدد طراحان سایت است که افراد را به این نتیجه می رساند که به سمت استفاده از سایت سازهایی مثل وردپرس بروند. جناب شیرازی، نظر شما چیست؟با تشکر

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 05 اردیبهشت 1395

پاسخ به احمد: بحث بدقولی و زمان بندی نامناسب و انتظارات نادرست از طرف هر دو طرف را قبول دارم که وجود داره، اما بسیاری از شرکتها هم هستند که چنین مشکلاتی را ندارند و به مشتریان خود سرویس های مناسب ارائه می کنند.