سوالات متداول در زمینه دوره آموزش سئو

 ﺳﻪشنبه 04 اسفند 1394 - 17:23
 2
 1488
بدون امتیاز
سوالات متداول در زمینه دوره آموزش سئو

سلام

برخی از کاربران سایت در روزهای اخیر سوالاتی را پرسیده اند که تصمیم گرفتم در این مطلب به آنها پاسخ بدم تا شبهاتی که در زمینه دوره آموزش سئو که در اسفند ماه برگزار می شود وجود دارد برطرف گردد. (اطلاعات بیشتر: evand.ir/events/1seo )

آیا مطالب ارائه شده دقیقا مشابه فهرست مطالبی است که در سایت ایوند منتشر شده است؟

خیر، مطالب خاص دیگری در دوره ارائه می شود که در فهرست قرار نگرفته است، دلیل این موضوع کپی برداری رقبا از طرح درس های من از یک طرف و داشتن سورپرایز برای شرکت کنندگان دوره از طرف دیگر است. از جمله مطالب خاصی که در دوره ارائه می شود می توان به تحلیل تمام الگوریتم های جدید گوگل و نکات فوق پیشرفته در این زمینه اشاره کرد.

آیا برای شرکت در دوره سئو نیاز هست که برنامه نویسی بلد باشیم؟

خیر، نیازی نیست که شما برنامه نویس یا لزوما طراح سایت باشید، مطالب دوره به زبان ساده بیان می شوند و قطعا بیش از 80% مطالب را به راحتی درک خواهید کرد. اما بهتر است که دانش کار کردن با اینترنت را بلد باشید و سابقه مدیریت یک سایت یا وبمستری را داشته باشید تا بتوانید از مطالب نهایت استفاده را ببرید.

آیا سطح مطالب دوره ابتدایی است؟

خیر، مطالب دوره آموزش سئو به زبان ساده مطرح می شوند، در این دوره سعی شده است که نکات کلیدی و مهم در زمینه سئو مطرح شوند. به گونه ای که حتی افرادی که شغلشان در زمینه سئو و بهینه سازی سایت است بتوانند از مطالب دوره استفاده کنند و با تغییرات و پارامترهای جدید گوگل آشنا شوند.

آیا مطالب دوره مشابه کتابهای رایگان موجود در اینترنت است؟

خیر، ممکن است اشتراکاتی بین مطالب دوره و کتابهای اینترنتی وجود داشته باشد به لحاظ اینکه اصول سئو همه جا یکسان است اما در حالت کلی مطالب دیگری در دوره مطرح می شوند که شاید به صورت حدودی بتوان گفت 70% مطالب دوره جدید و خاص هستند و در کتابهای اینترنتی به صورت ساختارمند وجود ندارند (حداقل در کتابهای فارسی).

من در دوره های قبلی شرکت کرده ام، آیا همان مطالب دوره سئو دقیقا مشابه دوره های قبلی است؟

خیر، نحوه ارائه مطالب متفاوت شده است و مطالب جدیدی در دوره مطرح می شود، اما اگر در دوره های قبل شرکت کرده اید به احتمال زیاد بسیاری از مطالب سئو را مسلط هستید و مطالب دوره با هم اشتراکاتی دارند و به همین خاطر توصیه نمیکنم که حتما در این دوره شرکت کنید، اما اگر مطالب قبلی را به طور مسلط نیستید و تمایل به یادگیری بیشتر دارید این دوره می تواند برایتان مفید باشد، گرچه ممکن است برخی از مطالب این دوره آموزش سئو با مطالب دوره های قبل یکسان باشد.

آیا از دوره فیلم تهیه می شود؟

بله، اما زمان آماده شدن فیلم حدود سه تا چپار ماه دیگر خواهد بود و عزیزانی که نتوانند در دوره شرکت کننده در سال آینده میتوانند فیلم دوره را سفارش دهند. اما خب قطعا افرادی که در دوره شرکت می کنند، علاوه بر اینکه مدرک رسمی در مورد سئو دریافت می کنند، می توانند برنامه ریزی بهتری برای سال 95 و رشد کسب و کار اینترنتی خود داشته باشند.

آیا برای شرکت کنندگان دوره مدرک صادر می گردد؟

بله، مدرک رسمی از طرف دانشگاه تهران برای شرکت کنندگان دوره صادر خواهد شد. در تصویر زیر می توانید مدرک صادر شده برای دوره بازاریابی اینستاگرام و تلگرام را مشاهده نمایید:

مدرک دوره آموزشی اینستاگرام و تلگرام

(با توجه به هماهنگی انجام شده با برگزار کننده افرادی که در دوره بازاریابی در اینستاگرام و تلگرام شرکت کرده اند و مدرک خود را دریافت نکرده اند می توانند برای دریافت مدرک شرکت در دوره با هماهنگی قبلی به شرکت وب24 مراجعه نمایند)

لطفا اگر سوال خاص دیگری هست که در سوالات فوق مطرح نشده، در اینجا مطرح کنید تا سایر دوستان نیز در جریان قرار بگیرند.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 24 اسفند 1394

پاسخ به محمد: برای تهیه فیلم های آموزش سئو با شرکت تماس بگیرید. دوره برگزار گردید.

محمد
 ارسال شده در : دوشنبه 10 اسفند 1394

درودجناب شیرازی هزینه این دوره های آموزشی چقدر میباشد؟ و آیا در حال حاضر فیلم آموزشی از دوره قبل رو برای خرید دارید؟