مهم ترین عوامل موفقیت صفحاتی که در سال 2015 بالاترین رتبه نتایج گوگل را داشتند

 چهارشنبه 02 دی 1394 - 10:36
 1
 812
بدون امتیاز
مهم ترین عوامل موفقیت صفحاتی که در سال 2015 بالاترین رتبه نتایج گوگل را داشتند

اخیرا مقاله بسیار جذابی در وب24 منتشر شده است که به عوامل موفقیت در گوگل در سال 2015 پرداخته است. در مقدمه این مقاله آمده است :

نوشتن مطالب یکنواخت و پی در پی در وب سایت یا وبلاگ می تواند خسته کننده و حتی طاقت فرسا باشد. چاره چیست؟ باید موضوعاتی را مطرح کنید که پیش از این هزاران بار مورد بحث قرار نگرفته باشند، دیدگاه های شخصی خودتان را به بحث اضافه کنید تا جذاب تر شود و اینکه با توجه به روش رده بندی محتوا در موتورهای جستجو، مطلب بنویسید.

برای این منظور باید نگاه دقیقی به مطالبی داشته باشید که همچنان پر بازدید هستند: بر اساس گزارش سال 2015 موسسه بازاریابی محتوا، 70 درصد از صاحبان کسب و کارها گفته اند که تصمیم دارند در سال آینده تولید محتوای خود را باز هم افزایش دهند.

خوشبختانه، سایت Searchmetrics اخیراً نسخه 2015 گزارش خود در مورد مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی جستجو را منتشر کرده است. این گزارش به ما می گوید که مطلب خود را چگونه بنویسیم و چگونه ساختاربندی کنیم تا به بهترین رتبه در نتایج جستجو دست پیدا کنیم. اگر قرار باشد پول و زمان زیادی را صرف تهیه محتوا کنید و انتظار دارید که در رتبه بالایی قرار بگیرید، ما در وب 24 به شما می گوییم که چگونه این کار را انجام دهید.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
کیوان
 ارسال شده در : پنجشنبه 08 بهمن 1394

سلامممنون رضا جان بابت مقاله خوبت ، اتفاقا تو این چند ماهی که رو سایت آخریم کار میکنم بیشترین چیزایی که کمکم کردن رعایت خیلی از نکاتی بود که تو مقالت وجود داشت. امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی