تاثیر بیلبورد و تبلیغات محیطی بر سئو سایت

 شنبه 23 آبان 1394

سوال:

اگر شرکتی در تهران بیلبوردهای تبلیغاتی مختلف بگیرد و سایت خود را تبلیغ کند, این موضوع بر روی بهبود رتبه آن شرکت در گوگل تاثیر دارد؟

پاسخ:

در چنین حالتی برخی از افراد به صورت مستقیم در مرورگر آدرس آن سایت را وارد می کنند و به سایت مراجعه می کنند, گوگل نمی تواند بازدید مستقیم را تشخیص دهد و اصولا بازدید سایت در پارامترهای گوگل تاثیر ندارد. بنابراین این حالت تاثیری ندارد.

عده دیگری که تعدادشان کم نیست, برای مراجعه به سایت از طریق جستجو در گوگل اقدام می کنند و آدرس سایت یا برند آن را جستجو می کنند. در چنین حالتی گوگل متوجه می شود که تعداد زیادی از افراد جامعه تمایل به مشاهده آن سایت دارند و اعتبار کلی آن سایت را افزایش می دهد.

بنابراین انجام این کار در بهبود نتایج گوگل موثر است.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
علی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 دی 1394

گوگل نمی تواند بازدید مستقیم را تشخیص دهد؟ پس گزینه Direct داخل گوگل آنالایتیکس چیست؟

بابك
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 آذر 1394

كاري كه ديجي كالا در چند ماه اخير انجام داد و فقط نام دي جي كالا مطرح شد نه آدرس سايت يه سوال از Google analysts چجوري استفاده كنيم ؟ نسخش رايگان نيست و اينكه آيا نمونه مشابه و خوب سراغ داريد ؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 25 آذر 1394

پاسخ به بابك: گوگل آنالیتیکز رایگان هست، فقط با IP های ایران مشکل داره و باید از طریق آی پی خارجی از آن استفاده کنید، ابزارهای تحلیلگر دیگری که وجود دارند هیچکدام به اندازه انالیتیکز کامل نیستند.

میزبان فا
 ارسال شده در : چهارشنبه 18 آذر 1394

با تشکر از شما بابت پرداختن به این مسئله مهم. از نظر من هم اگر نام برند در گوگل سرچ بشود تاثیر بسیار زیادی دارد، همانطور که می دانیم برند سازی دست برتر بر سئو هستش و هر سایتی بتونه برند خودش رو بهبود بده در نتایج هم میتونه بخوبی رشد کنه

محمد
 ارسال شده در : چهارشنبه 18 آذر 1394

به نکته کنکوری خوبی اشاره نمودید. سپاس از مهربانی تان

محمد
 ارسال شده در : چهارشنبه 18 آذر 1394

برای سایت هایی که توان تبلیغ به صورت بیلبورد ندارند امیدوار کننده بود !