سایت ایستگاه فیلتر شد!

 دوشنبه 18 اسفند 1393 - 08:40
 42
 1313
بدون امتیاز
سایت ایستگاه فیلتر شد!

سایت نیازمندی ایستگاه که قدیمی ترین و معتبرترین سایت نیازمندی در ایران محسوب میشود از طرف سازمان فیلترینگ فیلتر شد. دلیل این اقدام مشخص نیست، اما اینگونه اقدامات فضای کسب و کار اینترنتی را به شدت متزلزل و بی اطمینان می کند و سرمایه گذاری برای یک کسب و کار اینترنتی در ایران با مشکلات بسیار زیادی همراه است.

یکی از خنده دار ترین و جالبترین آنها نیز پروسه دریافت نماد اعتماد است که در نوع خود بسیار جالب است و مشکلات بسیار زیادی در فرآیندهای آن وجود دارد. با تهدیدها و عدم امنیتی که در فضای وب ایران وجود دارد، پیشرفت و سرمایه گذاری بر روی یک کسب و کار اینترنتی بسیار کار پرخطر و پر ریسکی است و هر روز ممکن است اتفاق جدیدی رخ دهد.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
اکبر فریدی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 تیر 1394

دوستان مژده بدین دیوار هم فیلتر شد

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 21 تیر 1394

پاسخ به اکبر فریدی: خیر، سایت دیوار فیلتر نیست

محمد
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 02 تیر 1394

من فقط میتونم بگم واسه خودم متاسفم هیمن

علی
 ارسال شده در : پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394

سلام دوستانچند وقتی هست که متوجه شدم یکی از نرم افزارهای بنده توسط شخصی بی وجدان و به معنای واقعی کلمه سارق در سایت وی با عنوان برند خودم به فروش می رسد حال موضوع را به پلیس فتا اطلاع و اسکرین شات و نسخه html آنرا برایشان ارسال کردم حتی برای سایت مصادیق مجرمانه و ... ارسال کردم اما دریغ از یک برخورد قانونی با آن فرد خاطی و یا به اصطلاح فیلتر سایت وی حال ببینید با یک سایت معتبر مانند ایستگاه چه برخوردی می کنند !!! واقعا حق کجاست و چه کسی می تواند از حق جامعه نرم افزار در ایران دفاع کند؟؟؟ و بسیاری از پرسش های بی جواب دیگر...مراقب خودتون باشید دوست دارم خدا تورو که دارم بی نیازم ز آدم

وحید الوندی
 ارسال شده در : پنجشنبه 27 فروردین 1394

من فکر می کنم بوی مالیات برای وب سایت های که درآمد زا هستند به مشامم میرسه...

امیر
 ارسال شده در : چهارشنبه 26 فروردین 1394

با سلام بنده یکی از کاربران سایت ایستگاه هستم که مدت 10 سال هست که در این سایت تبلیغات می گزارم و از این طریق امرار معاش می نمایم من حقیقتا نمی دانم چرا سایت ایستگاه چرا فیلتر شده ؟ اما طی تماسی که با اقای سیامک کیایی گرفته ام عنوان نمودند بخاطر گذاشتن تبلیغات پدیده شاندیز بوده و موضوع حل شده و قراره رفع فیلتر بشه حالا ممکنه 2 روز بشه ممکنه 2 سال صحبتی که بنده با مسوللین فیلترینگ دارم اینه اگر شما واقعا به دنبال اسلام و برقراری عدالت اجنماعی هستین گناه بنده و هزازان نفری که سالها از این سایت نون در می اوردن چه بوده که باید بخاطر پدیده شاندیز تاوان بدهیم ؟ما کم تاوان ندانم کاری مسولین را در بخشهای دیگر داده ایم که باید اینجا هم تاوان بدهیم ؟ مگر در حدیث معتبر نداریم " لا ضرر و لا ضرار فی الاسلام " ؟ هیچ ضرر و زیانی در اسلام نیست اساس کدام دستور شرعی و قانونی و اخلاقی به خاطر اشتباه یک نفر شخص دیگری را مجازات می کنند ؟چرا تر و خشک را با هم میسوزانید ؟ سایت ایستگاه پیرو قوانین جاری کشور است درست اما شما بعنوان مسولین بهتر نبود بجای فیلتر کردن کل سایت فقط لینگ اگهی های ممنوعه را فیلتر می کردین ؟ خواهشمندم هر چه زودتر فیلترینگ سایت ایستگاه بر طرف شود .... اگر حق الناس برایتان مهم است و رضای خدا مد نظر شماست ؟!

سعید
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 25 فروردین 1394

فقط میتونم بگم متاسفم که در ایران مدیرانی اینچنین نالایق بر سر کارند. همین. کی از شر اینها خلاص خواهیم شد خدا داند.

نیازمندیها
 ارسال شده در : جمعه 21 فروردین 1394

سایت من 7 سال که کار میکند ولی سایت ایستگاه و سایت ایران تجارت سایتهای خوب ایران میباشند فیلتر شدن اینها فضای کسب و کار اینترنتی را متزلزل میکند نمیشه هر روز یک قانون بذارند و نماد اعتماد هم ربطی به فیلتر شدن سایت نداره. فیلتر شدن این سایت ها این را میرساند سرمایه گزاری در ایران برای هیچ چیزی امن نیست حتی فضای کسب و کار. بس این قدر حرف در باره امنیت سرمایه گذاری در ایران پوچه .

ج
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 فروردین 1394

من ده ساله که از سایت ایستگاه جهت تبلیغات استفاده میکنم و واقعا ازش راضی بودم .واقعا از مسئولینی که این سایت رو فیلتر کردن ناامید شدم.شما که قادر نیستین کاری برای جوانان درست کنین لااقل سنگ اندازی نکنین تو رو خدا!!

مدیر سایت نیازمندی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 18 فروردین 1394

بنده کاری به خیر و شر کسی ندارم خودمم معرفی نمی کنم و الا هم قصد تخریب شخصیتی صاحب امتیازای این دوسایت فیلتر شده رو ندارم. ولی جدای از اینکه حق با فیلترینگه یا حق با این عزیزان به قول قدیمیا هرجا که پول گنده باشه بخوای نخوای مافیای گنده ای هم باید باشه یا حداقلش آروم آروم این مافیا به دنیا بیاد و بزرگ شه .... ! حالا بازم به قول قدیمیامون دیوار رو یه رو کاهگل نکنین شاید موضوع از جای دیگه ای داره آب میخوره که دقیقا میخواد افکار عامه بین حاکم و محکوم گل آلود شه تا خودش این وسط یه ماهی بگیره ... !!! پیدا کنید پرتغال فروش را ...!

م
 ارسال شده در : یکشنبه 09 فروردین 1394

تمام درآمد بعضا از ایرانیا از تبلیغات رایگان یا ویژه در این سایت بود/ واقعا اگر تصمیمی گرفته میشه بر مبنای فکر درست و تجربه باشه نه بر مبنای سیاست هایی که ممکنه به ضرره خیلی از مردم تموم شه!!

افشار
 ارسال شده در : یکشنبه 09 فروردین 1394

سایت ایستگاه مدتی بود که اجاره خونه هاش تبدیل شده بود به کوتاه مدت چند ساعته مبله یک روزه و غیره یعنی من هرچی سرچ می کردم فقط از این مزخرفات می دیدم دو بار هم به مدیر سایت ایمیل زدم و گفتم سایتتون داره به بیراهه میره ولی متاسفانه توجهی نکرد و این میشه نتیجه ش

ناشناس
 ارسال شده در : جمعه 07 فروردین 1394

با این کارا چی رو میخواهند ثابت کنن؟بخدا قسم اگه راهی پیدا کنم از این کشور خراب شده میرم

اسی
 ارسال شده در : پنجشنبه 06 فروردین 1394

به نظرمن قبل ازهرچیزمدیران این دوسایت مراحل قانونی خودراازمقامات ذیصلاح استعلام نمایند.وبعدبه نتیجه گیری واقدام مقتضی روبیاورند

کامران
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 فروردین 1394

واقعا متاسفم ...این دیگه چجور قانونیه؟؟؟ این همه سایتهای کلاه بردارمونده اومده ایستگاهو ایران تجارتو فیلتر کرده؟؟؟

علی
 ارسال شده در : چهارشنبه 05 فروردین 1394

سایت ایستگاه به من که خیلی خدمت کرده امیدوارم هر چه زودتر این مشکل مضحک حل بشه و برگرده، کلی آگهی تو این سایت دارم!

زهرا
 ارسال شده در : دوشنبه 03 فروردین 1394

واقعا متاسفم من که این همه مشکلات مالی دارم این سایت ایستگاه واقعا بازار خوبی برای تبلیغات بود تا حداقل یک کمی مشکلات مالی ام کمتر بشه واقعا برای کشورمون با این همه مشکلات مالی جوونا متاسفم با این قوانین مزخرفشون ،راه رو که برای ما باز نمی کنن هیچ بدبختی ما رو هم بیشتر می کنند هر چه سریع تر فیلترش رو لغو کنید

امير
 ارسال شده در : پنجشنبه 28 اسفند 1393

سلام من سالهاست كه سايت ايستگاه ميشناسم و براي رونق كسب كارم از اين سايت استفاده كردم و در شرايط فعلي كه اين سايت فيلتر شده بسيار نگران اينده تجارت إلكترونيك و در بخش خرد ان نگران كسب شخصي خودم هستم . ازطرف ديگر بارها حساسيت مديران سايت ايستگاه در زمينه محتواي اگهي ها تجربه كردم و حتي يكبار تصوير يكي إز اگهي ها حذف شد. با تمام اين وسواس ها شاهد فيلتر شدن اين سايت هستيم و اگر در مورد محتواي مجرمانه تبليغات و اگهي ها صحبت مي كنيم به نظرم نيازمندي هاي روزنامه همشهري بايد ديد ! به هر حال منتظر رفع فيلتر اين سايت ارزشمند هستيم

رضا شیرازی
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1393

پاسخ به توکلی: دوست عزیز، من فقط دارم خبر رسانی میکنم، بهتره به جای حسادت کردن به دنبال یاد گرفتن مطالب جدید باشید و وضعیت سایت خود را بهبود دهید. مطمئن باشید اگر به جای این کار وقت خود را برای بهبود وضعیت سایت خود بگذارید خیلی بهتر نتیجه میگیرید.

میثم
 ارسال شده در : پنجشنبه 28 اسفند 1393

با این وضعیت فکر کنم چند وقت دیگه دیجی کالا هم فیلتر میشهاین دکمه فیلتر زیر دست کیه نمی دونم

هیچکس
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1393

با سلام، کاملا با نظرات آقای شیرازی موافقم، بار اول است که با این سایت آشنا شدم و اینجا نظر میدم... اونهایی که تلاش میکنند موفق میشوند و بار کج هیچوقت به منزل نمیرسد. خودم یک سایت آگهی دارم که 3 سال روی آن شب و روز زحمت کشیدم و سرم تو کار خودم بود و حتی از اخبار سایر سایتها آگاه نمیشدم، الان در آستانه فیلتر شدنه و اگر فیلتر بشه دیگر چیزی برای از دست دادن ندارم...تا حالا فکر میکردم اگر موارد قانون جرایم رایانه ای مندرج در سایت دولتی را رعایت کنم هیچوقت مورد غضب قرار نمیگیرم و در امان هستم ولی انگار دیگر مسائلی مثل مستهجن و آستینهای نیمه برای مسئولین جهت فیلتر کردن پیش نمی آید که اقدام به چنین کاری بدون اخطار قبلی میکنند... اگر مواردی هم هست که باعث میشود فیلتر کنند ، حداقل به عنوان بندی از قانون در سایت قانونی خود بیاورند تا مدیران سایتها تکلیف خودشان را بدانند.1- اگر این فیلتر شدن به علت شکایات مردمی به صورت مجازی در سایتهای دولتی باشد، باید شاکی یا شاکیان خودشان را معرفی کنند و شناسایی بشوند و در غیر اینصورت " انسان های ناموفق، بی هدف، بیکار، ناتوان و عافیت طلب " میتوانند از طریق پایگاه های دولتی برای افراد حقیقی یا حقوقی و یا سایتهای زحمتکش ایجاد مزاحمت کنند.2- اگر این فیلتر شدن به علت رشوه یا باندبازی و رانت خواری برخی مسئولین با "انسان های ناموفق، بی هدف، بیکار، ناتوان و عافیت طلب" است که قابل شکایت توسط مدیر سایت و درخواستهای مکرر رفع فیلتر است تا علت اصلی مشخص بشود و حق کسی پایمال نشود.( هیچوقت هیچجا هیچمسئله هیچچیز تک قطبی جواب نداده و اگر این فیلتر شدنها برای بالا بردن قدرت برخی سایتهای آگهی و نیازمندی متعلق به "انسان های ناموفق، بی هدف، بیکار، ناتوان و عافیت طلب" باشد، سریع شناسایی میشوند و توسط مردم ترد میشوند).3- اگر هم "انسان های ناموفق، بی هدف، بیکار، ناتوان و عافیت طلب"حرف زور دارند که مسئله جداست.

توکلی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1393

جناب شیرازی عزیز . در مورد بحث اول که فیلتر شدن ایستگاه باشه !! آیا شما خبر گزاری هستید. اگر نیستید که من نتیجه گیری رو به خوانندگان واگذار میکنم . اگر هستید منبعتون کجاست ؟!آیا دلیل این اتفاق رو ذکر کردین؟ آیا در جریان تخلفاتی که توسط این سایته اتفاق افتاده هستید. آیا از شکایتهایی که علیه اونها شده با خبرید !!! آیا میدونید چند بار به اونها اخطار شده بابت مسایل مختلف! پس لطفا ننویسید خبر رسانی میکنم !! بنویسید خبر پرانی میکنم!! در رابطه با فرمایش دومتون که بیشتر شبیه دعوای ا بچه های دبستانی سر اینکه زور کی بیشتره من عرضی ندارم خدمتتون !

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1393

پاسخ به توکلی: دوست عزیز با توجه به اینکه در آستانه سال جدید هستیم، یکبار دیگه بهتون توصیه میکنم که به فکر برطرف کردن مشکلات خود باشید و عینک بدبینی را از چشم خود بیرون بیاورید. سایت من یک سایت شخصی است که در آن در مورد مسائل وب و هر آنچه بخواهم مینویسم، اخبار کذب و بی مورد هم منتشر نمیکنم و فقط در مورد اطلاعات موثق حرف میزنم. خدا را هم شکرمیکنم که عده زیادی از دوستان مطالب را دنبال میکنند و نسبت به من لطف دارند. من حتی شما را نمیشناسم که کی هستید و شاید این اسم مستعار شما باشد و برخلاف شما کار خودم را انجام می دهم و با کسی هم زورآزمایی خاصی ندارم.بهتر است این جمله را با دقت بخواهید و در سال جدید سرلوحه عملکرد خود قرار دهید:مطالعات تجربی دانشمندان نشان می دهد که انسان های ناموفق، بی هدف، بیکار، ناتوان و عافیت طلب، هرگز چشم دیدن موفقیت و پیشرفت دیگران را ندارند. یک جدال درونی با آنها همراه است و نه تنها توان حرکت ندارند، بلکه حرکت دیگران را نیز به چالش میکشند. آنها را از روی تنگ نظری و نظران منفی که برای تلاش دیگران کامنت میکنند می توان شناسایی کرد.

محمدرضا
 ارسال شده در : دوشنبه 25 اسفند 1393

حداقل زمان دایر شدن سایت ایستگاه را اعلام نمائید تا تکلیف آگهی ها یمان روشن گردد

رضا شیرازی
 ارسال شده در : دوشنبه 25 اسفند 1393

پاسخ به محمدرضا: این موضوع را باید از طریق سازمان فیلترینگ پیگری کنید دوست عزیز. امیدوارم که زودتر مشکل برطرف بشه.

مهدی
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1393

سایت های تبلیغاتی ایران تجارت و ایستگاه 13 . 14 سال هستند که در فضای وب در حال فعالیت هستند ومیشه گفت از غول های تبلیغاتی در فضای مجازی هستند من به شخصه از این دو تا سایت راضی ام اونجور که من پیگیر شدم از این دو تا سایت دلیل فیلتر رو نفهمیدم و این کار بدون اطلاع قبلی صورت گرفته ولی مثل اینکه نامه رفع فیلتر رو گرفتن ولی تو طی مراحل اداری اند من خودم برنامه نویسم فقط میخوام بدونم مسئولین نمیدونن که فیلتر کردن سایت چه ظرری میزنه که این کارو میکنن

بصیری
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1393

ایستگاه را 6 سال است که میشناسم سایتی که زحمتهای واقعا زیادی برای ان کشید شد تا شاید ما شهرستانیها معنای تبلیغات در اینترنت را یاد بگیرم وتجارت معنایش فقط در پایتخت کشور نباشد همچنین مدیران وبرنامه نویسان زحمات بلقوه ای برا در صدر نتایج گوگل باشند باید به مدیرانش خسته نباشید بگم واین چند روز فیلتری ایدهای جدیدی پیاده کنند تا کاربر محور تر باشد در پایان ایستگاه یک سایت بسیار فوقعلاده است ونمیتوان درامدهای چند صد میلیونی خیلی افراد را که در چند سال اخیر دران فعالیت اقتصادی خود را از شهرهای مختلف ایران معرفی کرده اندفراموش کرد ایران تجارت وایستگاه پدیده های اینترنت ایرانند و ما با همین سایتها معنی تجارت الکترونیک و گسترش خدمات را یاد گرفتیم درود وخسته نباشید بر مدیران مجموعهای ایران تجارت وایستگاه و همه کار افرینان ملت ایران انشالله همین روزها این دو سایت رفع فیلتر خواهند شد

وحید
 ارسال شده در : شنبه 23 اسفند 1393

سلام من مدیر سایت نیازمندیهای ادویترین هستم و توی گوگل با کلمه درج آگهی از همه این سایتها بالاترم یعنی رتبه اول گوگل . سایت ایستگاه حتما نماد اعتماد نداشته اخه چیه این ایستگاه بزرگش کردن نه گرافیک داره نه کد نویسی درستی شده فقط چون قدیمی بوده مردم میرن داخلش اگهی میزارن

علی پور
 ارسال شده در : جمعه 22 اسفند 1393

سلام دوستان من میدونم که چرا این سایت ایستگاه فیلتر شده است.حدود 2 سال قبل پلیس فتا اعلام نموده بود که کسانی که کلمات کلیدی الکی برای سایت تعریف کنند که ملت را از موتورهای جستجوگر زده کنند بزودی فیلترخواهند شد و این است نتیجه اذیت ملت از طریق موتورهای جستجوگر.

امید
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 اسفند 1393

سلام دوستان واقعا فیلتر کردن به همین راحتیه و قبل از آن نباید به مدیر سایت اختاری داده بشه و اگر عمل نکرد فیلتر کنن؟

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 اسفند 1393

پاسخ به میلاد: میلاد جان، ایستگاه اولین سایت نیازمندی در ایران است و قدمتی چند ساله داره، جدا از اینکه علت چنین کار عجیبی برای همه پوشیده است، وقایع اینچنین امنیت کاری را دچار اختلال میکند و سرمایه گذاری برای کسب و کار اینترنتی دیگر معنایی ندارد

عمران
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 اسفند 1393

دلیلی نداره جز اینکه از خلا وجود این دو سایت سایتهایی مثل شیپور و دیوار رشد می کنن (رشوه و دستهای پشت پرده)اینجا ایرانها

توکلی
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 اسفند 1393

شمام این وسط ماهی بگیر و اشک تمساح بریزید و از ورودی های این خبر و کیوورد استگاه استفاده کنید. حتما علتی داره. چرا دیوار فیلتر نشده.!! ؟ اینکه از هر فرصتی برای ماهیگیری استفاده کنیم و موج سواری کنیم به نظر من جالب نیست

مهرداد
 ارسال شده در : پنجشنبه 21 اسفند 1393

واقعا باعث تاسف است سایت ایستگاه بسیار سایت موفق ومعتبری است امیدوارم این مشکل زودتر حل بشه من خودم طرحی برای ایجاد یک تجارت اینترنتی دارم و مدتی است دارم روی جذب سرمایه گذاران ایرانی ساکن کانادا کار میکنم حتی یک پیشنهاد 50000 هزار دلاری هم دریافت کردم که در ایام عید بنا شده سرمایه گذار بیاد دفترم تا مذاکرات رو حضوری ادامه بدیم حالا با اتفاق خودم هم دچار تردید جدی شدم به هیچ وجه نمیخوام اعتبار خودم و سرمابه دیگرات رو به خطر بیندازم ...

سرباز خمینی
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 اسفند 1393

واقعا خنده داره !!!! سازمان فیلترینگ چه جوابی برای کسانی دارد که در این سایت ها تبلیغات کرده اند و هزینه داده اند... مسلما سایت ایستگاه تقصیری ندارد سازمان فیلترینگ باید جوابگوی مردمی باشد که در این سایت تبلیغات داشته اند ... قوه قضاییه عدالت رو فقط در همین چیزها می بینه ای کاش واقعا عدالت هم بود ... واقعا تمسخر آمیز است این حرکت قوه قضاییه...

میلاد
 ارسال شده در : چهارشنبه 20 اسفند 1393

سلامسایت ایستگاه و ایران تجارت درسته سایت بزرگی بودند ولی تبدیل شده بودند به یک سایت هزر. یه مدتی هرچی سرچ می کردیم توی نتایج جستجوها بودن. اینقدر به گوگل ریپورت شده بودند تا اینکه کلا از جستجو ها حذف شدندنگران فیلتر این گونه سایت ها نباشید. از اینجور سایت ها زیادند. یه مدتی معروف میشن و چند ماهی بعد هم میرن جزه باقالی ها

مهندس فتحی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

سایت ایستگاه و ایران تجارت بهترین سایتهای نیازمندیهای ایران هستند که فیلتر شدند واقعا متاسفم هر چه زودتر باید فیلترش ورداشته بشه واقعا تو کشور خودمان رو هر میخوای سرمایه گذاری کنند همش ترس و استرسه .

سرمست
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

واقعا باعث تاسف...من به شخصع در این سایت 5 تبلیغ ویژه دارم و حالا مشخص نیست تکلیف چیست...

اسماعیل طالعی فر
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

با سلامبا نهایت تاسف از فیلتر شدن سایت ایستگاه که از سایت های تبلیغاتی خوب و قدیمی هستنددر این چند روز مشاهده گر تماس های فراوان و زیادی هستیم به دفتر سایت تبلیغاتی ایستگاه دات او آر جی که کاربران فکر میکنند که این دو سایت به همدیگر مرتبط هستند.انشاالله که این مشکل هرچه سریع تر برطرف شود.

مرتضی شادمان
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1393

متاسفانه سایت "ایران تجارت" هم فیلتر شده.

مصطفی
 ارسال شده در : دوشنبه 18 اسفند 1393

با سلامواقعا معلوم نیست چرا فیلتر می کنند. همین است که کسب و کارهای اینترنتی در ایران مانند کشورهای اروپاییو امریکا پیشرفت نمی کنند. سرعت اینترنت نیز در نوع خود خنده دار است.با تشکر