سئو سین هشتم - سال نو مبارک

 ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1392 - 11:59
 3
 946
بدون امتیاز
سئو سین هشتم - سال نو مبارک

چندی پیش در یک تابلوی تبیغاتی دیدم که یکی از برندهای معروف شعاری را مبنی بر اینکه سین هشتم مربوط به این برند است ارائه کرده است. موضوع سین هشتم ظاهرا بحث داغی است و با جستجو در گوگل نیز می توان به این موضوع پی برد : سین هشتم

البته هدف از این مقاله بر خلاف سایر مقالات آموزش سئو نیست بلکه میخواستم بابت همراهی شما عزیزان در سال گذشته تشکر کنم و پیشاپیش سالی سرشار از شادکامی و موفقیت را برایتان آرزو کنم.
در آغاز هر سال می توان عملکرد سال گذشته را سنجید و از اشتباهات درس گرفت و بابت موفقیت ها خدا را شکر کرد. امیدوارم که در سال نو، حالی نو نصیب شما شود و موفقیت هایتان هر روز بیش از پیش باشد.

سین هشتم - سئو سایت

در سالی که گذشت شرکت وب 24 و تیم سئو و بهینه سازی سایت ما کارنامه درخشانی را به جا گذاشت که شخصا به آن افتخار میکنم. ما توانستیم بیش از 70 پروژه سئو موفق را پشت سر بگذاریم و حدود 50 مشتری را در رتبه اول گوگل قرار دهیم که شاید پیش از انجام کار خودمان نیز تصورش را نمیکردیم که به چنین موفقیتی دست پیدا کنیم. همچنین پروژه های بسیار موفقی برای وب سایت های خارج از ایران به زبان های انگلیسی و فرانسوی انجام دادیم که بسیاری از شرکتهای غیر ایرانی از انجام آنها عاجز بودند و مقالات آموزشی و دوره های آموزشی متعددی برگزار کردیم که نهایتا بازدهی مناسبی داشت.

یکی از دلایل موفقیت تیم سئو ما انجام خدمات صرفا بر اساس سئو سفید و عدم استفاده از تکنیکهای سئو سیاه در انجام پروژه های فوق بود که نهایتا در دراز مدت به نفع مشتری خواهد بود. توصیه ای که به مدیران سایت ها دارم این است که هرگز قدرت سئو را دست کم نگیرند و در سال جدید با ارزش گذاری بیشتر برای مخاطبین سایت خود و ارائه خدمات بهتر بر اساس تجربه کاربری و استفاده از تکنیکهای مفید سئو محیط جذابتری برای مخاطبین خود ایجاد نمایند.

از تمامی دوستان میخواهم که اگر انتقاد یا پیشنهادی جهت بهتر شدن سایت دارند به من اطلاع بدهند. به نظر شما در سال جدید چه کاری می توان انجام داد تا کیفیت سایت شخصی من (www.rezashirazi.com) را بهبود داد؟ در نهایت امیدوارم که با همراهی شما عزیزان در سال جدید بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم و مطالب آموزشی مناسبی برای شما ارائه دهیم.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
هادی کامل
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1392

سلامآقای شیرازی عزیز از اینکه تجارب گرانبهای خودتان را به ما هدیه میکنید ممنونیمبه امید موفقیت روز افزون شماسال نو مبارک

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 28 اسفند 1392

پاسخ به علی قائم مقامی : ممنون جناب آقای قائم مقامی شما همیشه نسبت به من لطف داشته اید. پیشنهادات بسیار مناسبی نیز ارائه کردید که حتما در نسخه جدید سایت آنها را اعمال خواهم کرد.

علی قائم مقامی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1392

استاد شیرازی عزیزاز اینکه از سال 90 افتخار سئوآموز شما را دارم خوشحالم به نظر من اگر بخشی با عنوان نمونه کارهای سئو به سایت شخصی شما اضافه شود خیلی برای کاربران جذاب تر خواهد شد و اینکه در صفحه اصلی بخش "وب نوشته ها" که عموماً مطالبی نامرتبط با تخصص شما هست به پایین سایت منتقل شود و بخش هایی مثل "آموزش سئو و بهینه سازی سایت " که حاوی مطالبی بسیار مهم و تاثیرگذار در سئوی سایت کاربران شما هست به بالای سایت منتقل شود . مجدداً بابت رهنمون های شما در سال های گذشته کمال تشکر را دارم