افزایش دوره های آموزش سئو به دلیل استقبال مدیران سایت ها

 شنبه 18 آبان 1392 - 15:46
 4
 694
بدون امتیاز
افزایش دوره های آموزش سئو به دلیل استقبال مدیران سایت ها

دوره آموزش سئو به دلیل استقبال زیاد مدیران سایت ها تمدید گردید. دوره های عملی و علمی آموزش سئو از شهریور 91 با همکاری با موسسه آموزشی روزنه دانش آیندگان شروع شد و تا کنون چندین دوره برگزار شده است.

مدل برگزاری دوره های آموزش سئو در قالب مسابقه عملی در گوگل و رقابت بین فراگیران دوره برگزار گردید که به مرور مدل مسابقه توسعه یافت و پیشرفته تر شد. در حال حاضر نیز فراگیران دوره نکاتی را که در کلاس فرا میگیرند به صورت عملی بر روی سایت خود پیاده کرده و نتایج آن را مشاهده می کنند.

آخرین دوره آموزش سئو که در حال حاضر نیز در حال برگزاری است، از تاریخ 9 آبان شروع شد و به دلیل استقبال زیاد مدیران سایت ها و علاقمندان به دانش سئو تصمیم گرفتیم به صورت همزمان دوره دیگری نیز برگزار شود.

آموزش سئو به صورت علمی و عملی

به احتمال زیاد دوره جدید آخرین دوره با روش فعلی خواهد بود و از این پس به دلیل مشغله کاری زیادی که دارم کلاس به صورت فشرده تر و با حالتی جدید برگزار خواهد شد. بنابراین به افرادی که علاقمند هستند به صورت عملی و علمی سئو را یاد بگیرند پیشنهاد میکنم در دوره جدید شرکت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری دوره و ثبت نام در آن با شماره تلفن های 88767582 و 88763979 (خانم سعادت) تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
احمدجعفری لمراسکی
 ارسال شده در : دوشنبه 20 آبان 1392

جناب آقای شیرازی سلام من واقعا ازشما ممنونم از اینکه پاسخ بنده را ارائه دادید جای قدردانی وتقدیر از شماست چرا که هستند مدیران وطراحانی که حتی راضی به زحمت یه خط نوشته را بخود نمیدن من زبانم قاصر از بیان تشکر از شماست واز اینکه این سایت زیبا رو معرفی نمودید که مطالعه کنم تا بتونم خودم هم به اطلاعاتم افزوده بشه هم با مرام شما آشنا بشم جای شکر می باشد شاد باشید وموفق

رضا شیرازی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 21 آبان 1392

پاسخ به احمدجعفری لمراسکی: خواهش میکنم جناب جعفری، شما لطف دارید.

علی قائم مقامی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 آبان 1392

استاد شیرازی عزیز مجموعه ما بدون تعارف در زمینه SEO مدیون آموزش های شما پس از شرکت در دوره های آموزش سئو می باشد شخصاً اگر فرصتی پیدا کنم حتماٌ مجدداٌ در کلاس شما شرکت خواهم کرد

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 19 آبان 1392

پاسخ به علی قائم مقامی : ممنون جناب آقای قائم مقامی شما همیشه نسبت به ما لطفا داشته اید، قطعا موفقیت هایی که بدست آورده اید به خاطر تلاش و پشتکار و تجربه و دانشی است که در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو کسب کرده اید است و اگر پشتکار و تلاش خودتان نبود موفقیتی هم حاصل نمیشد.