ایران کامپیوترهای نیروی دریایی آمریکا را هک کرد

 دوشنبه 08 مهر 1392

به گزارش وال استریت ژورنال، ایران کامپیوترهای نیروی دریایی آمریکا را هک کرد این خبر یک روز پس از خبر تماس تلفنی اوباما و آقای روحانی منتشر شده است و قطعا تاثیر منفی بر روی روابط ایران و آمریکا خواهد گذاشت.

مقام های آمریکایی به نشریه وال استریت ژورنال خبر داده اند که هکرهای ایرانی توانسته اند به کامپیوترهای نیروی دریایی آمریکا نفود کنند این خبر به نقل از مقام های رسمی آمریکا منتشر شده که البته نام آنها فاش نشده است. به گزارش وال استریت ژورنال این حمله مهمترین حمله هکری ایران به آمریکا تا کنون است. البته مقام های نیروی دریایی آمریکا اعلام کرده اند که اطلاعاتی که از این طریق برای ایران بدست آمده ارزش چندانی نداشته اند و مشکلی از این بابت پیش نیامده است.

در چند ماه گذشته چند بانک و موسسه مالی آمریکایی ادعا کردند که وبسایت‌های آنها از طرف گروه هایی که با ایران در ارتباط هستند مورد حمله سایبری قرار گرفته است. چند شرکت نفتی در کشورهای حوزه خلیج فارس هم ادعاهایی مشابهی را در مورد حمله سایبری از طرف ایران مطرح کردند.

پس از افشای حمله ویروس استاکس نت به تجهیزات اتمی ایران و ایجاد مشکلات برای کامپیوترهای ایران، این حمله به عنوان اولین حمله سایبری یک کشور به کشور دیگر شناخته شد و ظاهرا حمله سایبری اخیر نیز از همین نوع است. البته مقامات ایران تا کنون این موضوع را تایید نکرده اند.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
Hassan Bayani
 ارسال شده در : دوشنبه 16 بهمن 1396

هزینه سئو برای کلمه شهربازی چقدر می باشد

هادی ملایی
 ارسال شده در : شنبه 13 مهر 1392

سلام از مطالب آموزش سئو شما در سایت خدماتی سئوسنج به آدرس http://seo.rangine.ir به صورت لینک استفاده می‌کنم. امیدوارم نظر خود را راجع به این سایت تازه تأسیس برای من ارسال کنید تا این سایت بتواند به سئوکاران خدمات مفیدی ارائه کند. با تشکر

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 18 بهمن 1396

پاسخ به Hassan Bayani: با شرکت وب24 یا سئو24 تماس بگیرید.