تبلیغات اینترنتی - جوهر نامرئی

 ﺳﻪشنبه 11 تیر 1392 - 17:11
 3
 720
بدون امتیاز
تبلیغات اینترنتی - جوهر نامرئی

تبلیغات اینترنتی برای خودکار با جوهر نامرئی و نوع نوشتن جمله تبلیغاتی بسیار جالبی که در این تبلیغ اینترنتی بود توجه من را به خود جلب کرد. جمله تبلیغاتی فوق من را یاد جملاتی مانند "ورود آقایان ممنوع" می اندازد که نهایتا تمام مراجعه کننده به سایت های فوق آقایان هستند.

تبلیغات اینترنتی جوهر نامرئی

نظر شما راجع به استفاده از چنین جملاتی در بنرهای تبلیغاتی چیست؟ منظورم جمله لطفا این خودکار را سر جلسه امتحان نبرید است!

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
علی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 تیر 1392

با سلام خدمت آقای شیرازیمن خودم به مطالب سایت شما و حضرتعالی ارادت دارم ولی از آنجایی که اکثر کاربران سایت شما با حداقلهای مباحث سئو آشنایی دارند، مطالب شما را به نوعی زیرکی در بهینه سازی سایت خود قلمداد میکنندو نه تولید محتوا !! اینکه شما میخواهید مطلبی راجع به تبلییغات اینترنتی (با اینگونه کلمات کلیدی) محتوا بسازید آنهم در این حد بی کیفیت، واقعا خلاف شان حرفه ای گری است . البته توقع هم ندارم نظرم را در سایت بگذارید و لی از آنجا که انسان نیاز به تذکر و یادآوری دارد بر خودم لازم دانستم تا افرادی مثل شما با این توانایی علمی و الحق مطالب بعضا مفید به سمت تولید محتوایی سوق پیدا کند که صرفا میخواهد با یک سری کلمات کلیدی سایت را بهینه کند و نه رضایت کاربر !!در آخر از بی پرده سخن گفتن که شاید شما را آزرده باشد صادقانه عذر خواهی میکنم.ارادتمند شما

رضا شیرازی
 ارسال شده در : چهارشنبه 12 تیر 1392

پاسخ به علی: علی جان ممنون بابت نظری که ارسال کردی، یکی از موضوعاتی که من بهش اعتقاد دارم این هست که هر وب سایت اینترنتی باید مخاطب خودش را در نظر بگیره و بر همین اساس حرکت بکنه. مخاطب سایت من فقط سئو کارهای حرفه ای نیستند بلکه افرادی که میخواهند با سئو، بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی آشنا بشوند نیز مخاطب سایت من محسوب میشن. ضمن اینکه بعضی وقت ها لازمه آدم برای دل خودش بنویسه، به هر حال این سایت شخصی من هست و برخی از مطالب هم دل نوشته ها و وب نوشته های من محسوب میشن. ضمنا بابت اینکه رک حرف دلت را زدی ازت ممنونم و باز هم خوشحال میشم که نظرات مفید شما را ببینم.

علی قائم مقامی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 11 تیر 1392

یکی از شیوه های تبلیغاتی که در دنیا استفاده میشه , استفاده جملات منفی برای برانگیخته کردن حس کنجکاوی مخاطبان هست در چند گذشته در کشور خودمون هم بوده مثل لطفاً دنا نخرید ( تایر اتومبیل )