اس ام اس تبریک عید (سال نو)

 ﺳﻪشنبه 20 فروردین 1392 - 22:16
 0
 825
بدون امتیاز
اس ام اس تبریک عید (سال نو)

اس ام اس تبریک سال نو با توجه به اینکه سیستم مخابرات کلا دچار مشکل میشه ماجراهای جالب خودش را داره همیشه، یادم هست که 2 سال پیش وقتی میخواستم اس ام اس تبریک سال نو را برای دوستان ارسال کنم موبایلم هنگ کرد و بعدش چند بار این کار را کردم و یک دفعه چندین دفعه پیام تبریک برای هر نفر ارسال شد و خلاصه کلی باعث اذیت شدن دوستان و آشنایان شد.

سال 92 هم که وقتی میخواستم این کار را بکنم موبایلم به طور کلی هنگ کرد، موبایل هم گلکسی اس 2 هست و حداقل فکرمیکردم چنین مشکلاتی نداشته باشه، در هر صورت کلا سیستم ارسال پیامک از موبایل قطع شد و دیگه پاسخ هیچ یک از اس ام اس های من نمی رفت. مثلا یکی از مشتریان شرکت برام اس ام اس زده بود و من جواب داده بودم، بعد فرداش زنگ میزد و پیگیری میکرد و من هم میگفتم که جوابتون را که دیروز دادم و... خلاصه چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان همه اس ام اس های موبایلم را پاک کردم و اتفاق جالبی که افتاد این بود که تمام اس ام اس های 20 روز گذشته با هم ارسال شده بود برای دوستان.

با توجه به اینکه 18 روز از سال نو و نوروز گذشته بود، خودتان تصور کنید که دریافت کنندگان اس ام اس چه فکری راجع به من میکردند! احتمالا میگفتند که این آقای رضا شیرازی دو هفته ای از دنیا عقبه و تازه یادش افتاده تبریک بگه و... چند نفری هم بهم جواب دادن و مجددا سال نو را تبریک گفتند!

ظاهرا این مشکلات اس ام اس تمامی نداره و احتمالا برای تبریک اس ام اس سال 93 بهتره که بیخیال ارسال تبریک سال نو بشم!

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله: