سایت BBC از نظر گوگل اسپم شناخته شد!

 یکشنبه 11 فروردین 1392 - 05:26
 0
 932
بدون امتیاز
سایت BBC از نظر گوگل اسپم شناخته شد!

سایت BBC از نظر الگوریتم گوگل پنگوئن به دلیل داشتن لینک ورودی غیر طبیعی و خریداری لینک به عنوان سایت اسپم شناخته شد! الگوریتم گوگل پنگوئن به داشتن لینکهای ورودی بیش از حد به یک سایت حساس است و به نظر می رسد که این الگوریتم علاوه بر ضعف هائی مانند اثرگذاری رقبا بر روی سایت یکدیگر و... این ضعف را نیز دارد که با سایت های برندهای معتیر نیز مشکل دارد!

سایت BBC از نظر گوگل اسپم شناخته شد - به دلیل خرید لینک و داشتن لینکهای بیش از حد!

لینک خبر مربوط به اسپم شناخته شدن سایت BBC

واقعیت این است که سئو منفی و بحث های مرتبط با آن که با به روی کار آمدن الگوریتم های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن جدی شد دقت بالائی ندارد و سایت های زیادی به اشتباه از دیدگاه گوگل اسپم شناخته می شوند. البته به همین دلیل است که گوگل امکان درخواست بازبینی به مدیران سایت ها می دهد و توسط نیروی انسانی درخواست ها را بررسی میکند.

یکی از راه هائی که می توان برای جلوگیری از جریمه شدن در نظر گرفت از بین بردن لینک های مشکوک با استفاده از ابزار disavow link است که در مطالب قبل توضیح دادم و روش دیگر نیز حذف کردن یا منتقل کردن صفحاتی که باعث اسپم شدن سایت می شوند می باشد. با وجود ضعف های اینچنینی در الگوریتم گوگل، شاید بهتر بود که به جای درنظر گرفتن نمره منفی برای لینک های اینچنینی، تاثیر چنین لینکهائی نادیده گرفته شود.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله: