سخنرانی در مورد الگوریتم های جدید گوگل و پیاده سازی موتور جستجوی فارسی

 دوشنبه 22 آبان 1391

روز پنجشنبه 25 آبان 1391 در سمینار سالیانه سئو سخنرانی خواهم کرد. موضوع سخنرانی الگوریتم های جدید گوگل : گوگل پاندا و گوگل پنگوئن است. در این سخنرانی ویژگی های الگوریتم های گوگل پاندا و گوگل پنگوئن را شرح خواهم داد و همچنین تاثیرات آنها بر نتایج گوگل را بررسی خواهم کرد، سپس راهکارهایی برای عبور از بحران ارائه خواهم داد (در صورتی که سایت شما اسپم شده باشد) .

الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل - سخنرانی سمینار سالیانه سئو

همچنین یکشنبه هفته آینده در تاریخ 28 آبان 1391، در دانشگاه تهران یک سخنرانی در مورد پیاده سازی موتور جستجوی فارسی خواهم داشت. سخنرانی فوق از طرف شاخه علمی دانشجویی انجمن انفورماتیک برگزار خواهد شد.

دوستانی که علاقه مند هستند تشریف بیاورند.

مطالب مرتبط
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله:

دیدگاه کاربران
آبتین هخامنش
 ارسال شده در : یکشنبه 06 اسفند 1391

با سلام و تشکر تحصیلات من در کارشناسی ارشد فناوری ارتباطات و اطلاعات است و بدنبال اطلاعات فنی تری در زمینه الگوریتمهای موتور جستجوی گوگل هستم. اگر به آدرس ایمیلم مطالب جدیدی در این خصوص ارسال فرمایید بر بنده منت گذاشته اید حقیقتش از ارئه مطالب در کنفرانسهای شما به این موضوع پی بردم که توانایی عملی زیادی در این خصوص دارید و من شدیدا بدنبال کسی هستم که تفحص علمی و عملی بر روی این مطلب داشته باشد. جسارت من را برای چنین درخواستی ببخشید اما اگر توانستید و مایل بودید ارسال کنید دست شما را به رسم ادب میبوسم. بنده نوازی فرموده اید

رضا شیرازی
 ارسال شده در : یکشنبه 06 اسفند 1391

پاسخ به آبتین هخامنش: آبتین جان، ممنون بابت لطفی که به من داری، اطلاعات خاصی که برات ایمیل کنم وجود نداره، البته مقاله های زیادی به زبان انگلیسی دارم که حجمشون خیلی زیاده و شاید زیاد هم به دردتون نخوره. در هر صورت امیدوارم که موفق باشی.